:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
II Zlot Klubu Renault 25 KOŚCIANKI 2007 to już historia.
Autor Wiadomość
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
Imię: BrownSugar/Twin
Wiek: 57
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2007-08-05, 23:06   II Zlot Klubu Renault 25 KOŚCIANKI 2007 to już historia.
 

Dzięki staraniom Agaty odbył się w Kościankach drugi zlot naszego Klubu. Tym razem był to zlot międzynarodowy. Przybyli nasi francuscy Koledzy z Club Renault 25 Francais. Francuzi są prawdziwymi fanatykami R25. Mają wiedzę na temat samochodu i potrafią wykorzystać ją w praktyce. Nie szczędzili sił aby przetestować nasze samochochody przywiezionym komputerem XR25, pomogli także w wielu innych problemach. Okazali się przyjaciółmi "do szabli i do szklanki".
Dziękujemy tłumaczowi- Sebastianowi.
Jednak zawsze najważniejsze jest aby spotkać się w gronie przyjaciół.
Już czekamy na następne zloty.
Do zobaczenia...
_________________
A part le sexe Francais, superbe, il y a aussi la motorisation Francaise!
>>>>>>>>> Mam na imię Janusz i jestem renoholikiem <<<<<<<<<<
 
 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-08-06, 20:03   
 

No i doczekalem sie mojego pierwszego ogolnopolskiego zlotu:) Jak ja zalowalem rok temu ze nie moglem byc...:))

Zabawa jak zwykle udana:)
Dziekuje wszystkim, a przedewszystkim Agacie... no i jeszcze raz... STO LAT:)


P.s
Jesli widzieliscie jak wyjezdzajac zostawilem w kupie kurzu jakis ludzi to pragne sie wytlumaczyc.... to byli sasiedzi domku Tomboga(ci co niepochlebnie wypowiadali sie o francuzach, o nas i o wszystkim innym), ktorzy kilku z nas nadepneli na odcisk i gdy do nich sie zblizalem uslyszalem "nie kurz smieciu" - wiec redukcja na jedynke i patrzylem jak gina w kupie kurzu. Coz czasami jak ktos mnie wkurzy to naprawde potrafie byc wredny:)
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-08-06, 21:25   
 

Dziękuję Wszystkim uczestnikom naszego II Zlotu Renault25 za przybycie.Dla mnie był to zlot pełen ,,pająków,szczypawek,bałaganu i brudu " :( dostarczonego przez właścicieli tego ośrodka.Uważałam,że ludzie Ci ośrodek do sezonu doprowadzą do stanu czystości.Myślałam,że może być skromnie, ale czysto.Pomyliłam się i bardzo Was za wszystkie niedogodności przepraszam.To taka smutna część tego zlotu która mnie bardzo męczyła i smuciła.

Jest jednak dla mnie coś ważniejszego co było na tym zlocie.Wy...ludzie którzy tam byli...tych których już znałam i Ci nowo przybyli. Dziękuję Wam za wspólne chwile, za rozmowy, śmiech, radość,wspólne biesiadowanie...za Wasze zamiłowanie do Renault
25 :D
Cieszę się,że przybyli do nas nasi Francuscy koledzy...bardzo mili i sympatyczni ludzie...którzy jak to Janusz napisał byli ,,i do szabli i do szklanki".Mam nadzieję,że już co roku będą nas odwiedzali na naszych zlotach.
Podziękowania wielkie dla Sebastiana ich prezesa!
Ja czekam już na następny zlot...i to co mnie tam ciągnie to ludzie którzy tam przyjeżdżają.
Dziękuję Wam serdecznie i cieszę się ,że jesteście :D

[ Dodano: 2007-08-06, 23:00 ]
Szopen...z mojej strony miałeś pełne błogosławieństwo do takiej reakcji!!!
Ci ludzie jeszcze do tego wszystkiego ukradli naszym kolegom ich flagę narodową i porwali.... :(
Zaczepiali ich...chcieli wywołać awanturę...chcieli się bić.Nie chcieliśmy, a raczej zdrowy rozsądek podpowiadał nam żeby omijać ich jak najdalej...pili...a do tego jeszcze palili trawę.Z takimi nie warto polemizować!
Mam nadzieję tylko,że Sebastian nie zrozumiał wszystkich ich chamskich uwag!!
 
 
GRZYBEK 
Fachowy forowicz
GRZYBEK



R25: brak
Wiek: 48
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 290
Skąd: ŁÓDŹ
  Wysłany: 2007-08-07, 00:21   
 

Agatko wielkie podziękowania i ukłony do samej ziemi za doprowadzenie do szczęśliwego finału naszego drugiego ogólnopolskiego a raczej ogólnoeuropejskiego zlotu. Wiemy że nie wszystkim odpowiadały warunki bytowe ale moi mili przecież te dwa dni są po to by się spotkać porozmawiać pobawić i co tu ukrywać popić :lol: . Sami byliśmy zdegustowani domkiem ale potem pod wieczór humorek nam się poprawił i jakoś zeszło to na dalszy plan.
Uważamy że odwaliłaś kawał dobrej roboty i chwała Tobie za to.
Mamy nadzieje że naszym francuskim kolegom też się nasz zlot spodobał i od teraz będą nas regularnie odwiedzać a mała przykrość związana z kradzieżą flagi pójdzie w zapomnienie. :wink:
_________________
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
 
 
Kriss_Lodz 
Spełniony forowicz



R25: Renault Twingo I PH I 1.2 8V
Imię: Sig
Wiek: 41
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 372
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-07, 07:10   
 

Agata napisał/a:
Dziękuję Wszystkim uczestnikom naszego II Zlotu Renault25 za przybycie.Dla mnie był to zlot pełen ,,pająków,szczypawek,bałaganu i brudu " :( dostarczonego przez właścicieli tego ośrodka.Uważałam,że ludzie Ci ośrodek do sezonu doprowadzą do stanu czystości.Myślałam,że może być skromnie, ale czysto.Pomyliłam się i bardzo Was za wszystkie niedogodności przepraszam.To taka smutna część tego zlotu która mnie bardzo męczyła i smuciła.

Jest jednak dla mnie coś ważniejszego co było na tym zlocie.Wy...ludzie którzy tam byli...tych których już znałam i Ci nowo przybyli. Dziękuję Wam za wspólne chwile, za rozmowy, śmiech, radość,wspólne biesiadowanie...za Wasze zamiłowanie do Renault
25 :D
Cieszę się,że przybyli do nas nasi Francuscy koledzy...bardzo mili i sympatyczni ludzie...którzy jak to Janusz napisał byli ,,i do szabli i do szklanki".Mam nadzieję,że już co roku będą nas odwiedzali na naszych zlotach.
Podziękowania wielkie dla Sebastiana ich prezesa!
Ja czekam już na następny zlot...i to co mnie tam ciągnie to ludzie którzy tam przyjeżdżają.
Dziękuję Wam serdecznie i cieszę się ,że jesteście :D

[ Dodano: 2007-08-06, 23:00 ]
Szopen...z mojej strony miałeś pełne błogosławieństwo do takiej reakcji!!!
Ci ludzie jeszcze do tego wszystkiego ukradli naszym kolegom ich flagę narodową i porwali.... :(
Zaczepiali ich...chcieli wywołać awanturę...chcieli się bić.Nie chcieliśmy, a raczej zdrowy rozsądek podpowiadał nam żeby omijać ich jak najdalej...pili...a do tego jeszcze palili trawę.Z takimi nie warto polemizować!
Mam nadzieję tylko,że Sebastian nie zrozumiał wszystkich ich chamskich uwag!!





Niestety ci ludzie byli z Łodzi za co ogromnie mi WSTYD
tak się składa że jeden z nich mieszka gdzieśniedaleko moich rodziców i jak dorwe G..... to mu nogi z D...... powyrywam
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-07, 08:25   
 

a co tam pająki - było super!! a woda i widoki wynagrodziły wszystko. No i oczywiście to, ze moglismy sie wszyscy spotkać w miłej, koleżeńskiej atmosferze
_________________

 
 
Goga 
Stary młodzik



R25: 2,2TXJ7R 85r.
Imię: Siwa
Wiek: 53
Dołączyła: 18 Lut 2007
Posty: 71
Skąd: Połczyn Zdrój
  Wysłany: 2007-08-07, 08:36   
 

To również był mój pierwszy zlot. Choć nie mam swojej własnej Reni :D ale czasami jak Blondas ma dobry humor to mi pozwala pojeździć (dobre i tyle). pomimo pajaków, much itd zlot dla mnie i mich chłopców był wspaniały... o dzieki za niego.... fajni ludzie to podstawa.....psina moja ma sie już dobrze i chodzi na czterech łapach i gania koty... :lol:
czekamy na następny zlot :D
_________________
Bo wszystko co dzieje sie wokół nas - to dzieje się po coś!!!
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2007-08-07, 12:10   
 

Ja również dziękuję za super zlot ;)
mimo wszytko pamiętam wiele hehe
mój to był już drugi zlot i muszę powiedzieć (napisać) że równie udany jak pierwszy a może nawet lepszy :) hihi jest progress :)
Dzięki wielki za wspólne biesiadowanie

P.S 1
Tym burakom należało się Szopenie drogi

P.S 2
tylko czemu ktoś czepiał się mojej corsy ciągle :P:P:P :wink:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
kicek 
Spełniony forowicz



R25: 2165 TX, B29E 1990r
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 448
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-08-07, 15:43   
 

Ja również dziękuję za mile spędzony czas, ukłon dla Agaty za załatwienie tylu spraw związanych z organizacją ;), dzięki wielkie dla Blondasa m.in. za przywiezienie drzewa "siwą",
oczywiście dziękuję również naszym wspólokatorom z domku, którzy nas przygarnęli i nie pozwolili spać w samochodzie ;) za ich solniczki :mrgreen: i niech żyje opel corsa ;)
zlot był super, żadnych pająków nie widziałem :wink:
szkoda mi kolegów z francji, że spotkało ich takie niemiłe doświadczenie z flagą i sąsiadującymi palantami, których teksty i komentarze w pewnym momencie i mi podniosły ciśnienie, ale cóż głupiemu trzeba ustąpić :|
ale i tak było SUPER :)
_________________

 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2007-08-07, 15:47   
 

kicek napisał/a:
i niech żyje opel corsa ;)
ale tylko moja hehehe
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-07, 17:01   
 

ja oczywiscie tez niesamowicie dziekuje :) pierwszy i nie ostatni raz zintegrowalem sie na maxa :P i nie poszedłem pierwszy spac :P o tym jakims buractwie nie warto wspominac, corsa...przemilczmy :P pozdro 600 :mrgreen:
_________________

 
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-08-07, 18:22   
 

Agata- pokazałaś klasę , organizując zlot w przysłowiowym terminie "za pięć dwunasta"

Warunkami w ośrodku nie ma się co przejmować-chyba nikt z nas nie przyjezdza na te kilka dni, z nastawieniem , że będzie to hotel klasy LUX.

Najważniejsze ,że było wesoło, że przybyło ok 16 samochodów , i że pokazały sie "nowe twarze" na zlocie.

Dziękuje wszystkim , z którymi moglem pogadac, pośmiać sie i wypić kielicha.

Do zobaczenia na następnym zlocie :wink:
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
lucjan 
Kandydat na znawcę



R25: R25 TX 2,2 J7TA732 KAT B/G 1992
Wiek: 77
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 538
Skąd: werbkowice
Wysłany: 2007-08-07, 19:21   
 

Goga napisał/a:
psina moja ma sie już dobrze i chodzi na czterech łapach i gania koty...


Bardzo się z tego cieeszę bo do tego przyczynił się mój gryzoń :(
Dziękuję Agacie i wszystkim innym za zorganizowanie wspaniałego zlotu :)
W namiocie nie było robali :)
 
 
Kriss_Lodz 
Spełniony forowicz



R25: Renault Twingo I PH I 1.2 8V
Imię: Sig
Wiek: 41
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 372
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-07, 19:47   
 

lucjan napisał/a:
Goga napisał/a:
psina moja ma sie już dobrze i chodzi na czterech łapach i gania koty...


Bardzo się z tego cieeszę bo do tego przyczynił się mój gryzoń :(
Dziękuję Agacie i wszystkim innym za zorganizowanie wspaniałego zlotu :)
W namiocie nie było robali :)



I tutaj lucjan jak najbardziej ma racje , w namiotach robali nie było :D
 
 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
Imię: BrownSugar/Twin
Wiek: 57
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2007-08-07, 20:28   
 

O przykrościach jakie spotkały naszych gości z Francji dowiedziałem sie dopiero po powrocie do domu.
Uważam moi drodzy klubowicze, że zachowaliśmy sie jak amisze.
Przecież można było bez trudu spacyfikować tych palantów i to nie koniecznie uzywając siły.
Łagodna perswazja na szczękę połączona z powiadomieniem kierownictwa ośrodka i policji (podobno wciągali dragi) załatwiłaby sprawę. A tak- mamy wstyd.

Ciekawe, czy ktoś z nas byłby taki bierny gdyby jacyś leszcze zaczepiali nasze dziewczyny. Nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o gości w moim domu.
_________________
A part le sexe Francais, superbe, il y a aussi la motorisation Francaise!
>>>>>>>>> Mam na imię Janusz i jestem renoholikiem <<<<<<<<<<
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 30