:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Tombog
2012-05-16, 15:33
Poszukiwany nowy administrator forum
Autor Wiadomość
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
  Wysłany: 2011-05-09, 21:23   Poszukiwany nowy administrator forum
 

W związku z tym, że ostatnio moje życie zbyt mocno zgęstniało i brakuje mi czasu nawet na to by zaglądać tu regularnie, chciałbym aby ktoś przejął moje obowiązki administratora forum. Szkoda by było tych kilku lat naszej wspólnej pracy, a bez "ojca dyrektora" pędzimy do nikąd. Jeśli macie jakieś propozycje, albo pomysły co dalej z tym zrobić, to czekam na wasze posty. Moja decyzja jest ostateczna, więc bardzo proszę o konkretne wypowiedzi i nie namawianie mnie na dalsze zarządzanie stroną. Bardzo chcętnie pomogę od strony technicznej (html, php, mysql), oczywiście w miarę coraz skromniejszych możliwości.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-05-09, 23:24   
 

Temat wisi ponad dobę i cisza. Będzie głosowanie?
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 46
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2011-05-10, 07:02   
 

CHolera a ja wszędzie słszałem że kapitan ostatni spier.... .
A tak na poważnie to ciężko będzie komuś ogarnąć to wszystko m tym bardziej że portal był modyfikowany na różne sposoby.
Czysto teoretycznie rzecz biorąc , rola administratora w zasadzie ogranczać się powinna tylko do zmian których moderatorzy nie moga poczynić , lub do usunięcia jakiejś awarii przy czym ta druga opcja może być czesto nie możliwa do wykonania przez kogoś innegom, bo jak się coś na serwerze posra to trzeba w nim pogrzebac nie wspominjnając o tym że trzeba ieć wieloletnią wiedze żeby nic gorzej nie popieprzyć.
Na moje oko to niczego więcej na stronie nie można rozbudować , zmienić , polepszyć.
Ruch jest mały , bo i ludzi posiadających R25 jest coraz mniej i nie jest to niczyja wina. No może tylko właścicieli samochodów które lądują na złomowiskach albo sprzedane za 500zł zostają rozbierane i znikają z rynku.
Za parę lat zostanie nas pewnie kilka , góra kilkanaście osób w Polsce i nieco więcej samochodów.
Moim zdaniem ciężko będzie ten temat ugryźć, no chyba że są jeszcze wśród nas osoby cierpiące na niedosyt " władzy " , ale myślę że akurat ten temat już dawno temu został zamknięty.
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-05-10, 08:51   
 

Nic dodać, nic ująć- Maciek trafnie określił sytuację.
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-05-10, 15:08   
 

Jestem ZA a nawet PRZECIW.
Za - żebyś został, PRZECIW ,żebyś odchodził. Jak nie chcesz dostać przy najbliższej okazji "PREZENTA" ,to przestań "ŚWIROWAĆ"
A tak na poważnie to można przecież zwiększyć "UPRAWNIENIA" Lipidorowi lub Maćkowi ,żeby mogli "porządkować" działy i inne sprawy do których nie mają uprawnień, co odciąży Ciebie .
RESZTA ma POZOSTAĆ B E Z Z M I A N :evil:

A kalendarz i tak będziesz robił :P :P :P
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
Ostatnio zmieniony przez $SKORPION$ 2011-05-10, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL

Wysłany: 2011-05-10, 16:28   
 

Zgadzam się z przedmówcami. Ja się nie znam na tym więc nawet nie będę się wychylał.
Zgadzam się też z Moim prywatnym Kierem :D. Uważaj bo możesz dostać też prezent od jego ucznia :P
_________________
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-05-10, 19:18   
 

$SKORPION$ napisał/a:
można przecież zwiększyć "UPRAWNIENIA" Lipidorowi lub Maćkowi


ja też bym sie na to pisał. W końcu chyba najczęściej obecnie zaglądam na to forum. I nie ma mowy o rządzeniu a jedynie o porządkowaniu - bo teraz dobrze jest jak jest.
_________________

 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 46
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2011-05-10, 19:57   
 

Tu nie chodzi o porządkowanie !!!!!
Porządkowanie to możemy robić w tej chwili z naszymi uprawnieniami.
Skoro się widzisz w tej funkcji to czy masz opanowane chociażby Php ???
I nie chodzi mi tu o to że będziesz się uczył ..... bo to trzeba wiedzieć obejmując taką funkcję.
Masz opanowanego Photoshopa ??? Bo jak myślisz kto miałby robić bannery , nagłowki forum itd ....
DO tego dochodzi Corel , itp. Czyli wszystko z czym administrator powinien mieć do czynienia, jak ktoś woła o nowe logo czy inne pierdoły ....
Niedawny problem z Explorerem który nie wczytywał działów forum , tylko wracał na stronę portalu.
Nie była to prosta sprawa bo Tomek siedział nad tym sporo czasu a siedzi w tym ładnych parę lat .
To są zadania dla administratora a od robienia porządku to jest cieć ( czyt. moderator ;) ) .
Tu nie chodzi o to że administracją ma się zając ten kto najdłużej tu siedzi czy ten co najwięcej nabił sobie na licznik ....postów.
Jeśli miała to by byc jakaś inna osoba niż Tomek , to musi to byc przede wszystkim osoba KOMPETENTNA.
Sam mógłbym się zając Photoshopem ale to kilka miesięcy kombinacji, żeby na zawołanie coś móc potem zrobić .
Ja tam pierdzielę .... jak pomarańczowy nie będzie pomarańczowy to mu załaduję bana :P i już i niech se idzie na forum BMW , najlepszego auta na świecie .

Jeśłi chodzi natomiast o zwiększenie uprawnień to jak najbardziej jestem za i nie widzę tutaj tylko swojej osoby czy Lipidora.......
Jeśli natomiast chodzi o Administratora ... to powiem krótko ..... NIE WIDZĘ WSRÓD NAS OSOBY NA TO STANOWISKO ....dziękuję .

P.S ... Oj gdyby Włodek mógł , to on by już zrobil porządek z tym tematem !!!! A ile ptaszków by poleciało ....
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
Ostatnio zmieniony przez MaciejR21 2011-05-10, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL

Wysłany: 2011-05-10, 20:07   
 

MaciejR21 napisał/a:
DO tego dochodzi Corel


Ja miałem Corela na studiach i dostałem nawet 5 z ćwiczeń :D.
Inna sprawa, że robiłem tam mapki :P

Proponuję do Tomka skrzynkę piwa i banana. Siedź cicho bo Maciek da kolejnego bana i będziesz musiał siedzieć na forum VW jeszcze lepszego wozu dla ludu :D.
_________________
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-05-10, 20:09   
 

nigdzie nie napisałem, że widzę się w funkcji administratora. No i ten pstyczek z nabijaniem postów :) żywcem z loży szyderców :D
_________________

 
 
Witek S 
Starszy starszak



R25: 2.8 Renault 25 V6 1992
Imię: Furia Grubaska
Wiek: 51
Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 203
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-05-10, 22:52   
 

Moim skromnym zdaniem najważniejsze jest bezpieczeństwo, kopie zapasowe czy jak
tam chcecie to nazwać.Mam takie doświadczenie gdzie bardzo porządne, bogate forum
nagle się rozsypało i koniec.
Kwestie nadzoru nad działaniem "pilnowanie" użytkowników usuwanie śmieci to problem drugorzędny.
Kwestie graficzne, układ itd to wydaje się najmniej ważne i chyba najłatwiejsze do wykonania.
Jeśli za daną rzecz jest odpowiedzialne kilka osób to jest najgorsze rozwiązanie.
Użytkowników aktywnych jest 20 może 30 i warto pamiętać ,że ta liczba będzie spadać.
_________________
RENAULT 25 V6 -1992 150KM
RENAULT Clio RL 1.2 -1994 54KM
Audi A6 1.8T -1997 -150KM
GAZ 2571 -Gazela -1997 101KM
Renault RAPID 1.9D -1994 65KM
 
 
oleks 
Kandydat na znawcę


R25: 2068 Turbo DX B290 1990
Imię: Renia
Wiek: 50
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 574
Skąd: Łodź
Wysłany: 2011-05-11, 10:44   
 

Tomek może określ się czego nie dasz rady ogarnąć a co może zostać.
Podzielić zadania i damy radę
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2011-05-11, 21:36   
 

HALO HALO bez paniki. Nigdzie jeszcze nie spierd...m ;). Nadal dbam o dane i o to by wszystko technicznie smigalo na jak najlepszym poziomie :D. Tutaj oczywiscie nic na razie sie nie zmienia :). Sa jednak rozne merytoryczne sprawy, ktorymi wydaje mi sie, ze ktos powinien sie zajac. Przyznaje sie bez bicia ze nie pamietam, kiedy ostatnio sprawdzalem forum pod katem merytoryki wlasnie.
Otrzymalem ostatnio kilka maili na administracyjne konto i dwa razy nie udalo mi sie odpisac na nie z braku czasu. Ktos to powinien robic jednak moim zdaniem. Jakby ktos zechcial poswiecic kawalek swojej geby na swiecenie przed swiatem to ja bardzo chetnie zrzuce z siebie ten slodki ciezar ;). DoBorek juz blisko. Moze tam obgadamy temat przy jakiejs dobrej perelce :D ?
Zimna, a wspomnienia gorace :mrgreen:
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-05-11, 22:08   
 

Tombog napisał/a:
DoBorek juz blisko


a może w weekend do Łodzi? na stawy?
_________________

 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 46
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2011-05-12, 08:10   
 

Tak i wszyscy zainteresowani przyjadą w weekend do Łodzi :P
Borki to dobre miejsce.
Trochę mnie uspokoiło to co teraz przeczytałem , choć temat próbowaliśmy już poruszyć przy niejednym spotkaniu ;) .
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 31