:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Mazowieckie pożegnanie sezonu letniego
Autor Wiadomość
mrmellon 
Starszy starszak



R25: Bordówka, jak zatankuje i Adam pożyczy :)
Wiek: 38
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 113
Skąd: Holly_łódź
Wysłany: 2012-10-01, 20:39   
 

widzę że Jacław szybciej się zgodził niż Adam :)
 
 
heinzu 
Częsty forowicz


Wiek: 41
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: EL
Wysłany: 2012-10-01, 21:01   
 

dać dobre i zadbane auto nad jasień żeby pojechali na spota to zaraz paski wymieniają...
ciekawe o czym jeszcze nie wiem... mam nadzieję że torebka na półosi cała i zdrowa? :twisted:
_________________
http://img40.imageshack.u...tbannerver2.png
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-01, 21:15   
 

heinzu napisał/a:
mam nadzieję że torebka na półosi cała i zdrowa


oj, nawet my nie sprawdzali czy półosie nadal są

Jacław, na spoty to się jeździ. Zimowy będzie niedaleko - to chyba jakoś dasz radę?
_________________

 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 46
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2012-10-01, 21:43   
 

Też chcieliśmy podziękować za miłe spotkanie , zakwaterowanie i zorganizowanie czasu na wycieczki po Stolicy i okolicach .
Oczywiście miło było spotkać nowe twarze i mam nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz .
Materiały fotograficzno filmowe wrzucę jak tylko się ogarnę i znajdę chwilę czasu .
Wideo nie będzie rewelacyjne ale musicie wybaczyć początkującemu :).
Kartofli niestety nie było i jak na złość , wyszło jakoś tak że nie spróbowałem nawet jednego ziemniaka , ale myślę że uda się to kiedyś nadrobić :).
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
mrmellon 
Starszy starszak



R25: Bordówka, jak zatankuje i Adam pożyczy :)
Wiek: 38
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 113
Skąd: Holly_łódź
Wysłany: 2012-10-01, 21:48   
 

MaciejR21 napisał/a:
Materiały fotograficzno filmowe wrzucę jak tylko się ogarnę i znajdę chwilę czasu .

Maciek wrzucaj bo z karty z aparatu Adama marne szanse coś odzyskać :(
i z muzeum i wcześniej jak pasek zmienialiśmy :( wcięło foty :(
nie zabezpieczyłeś się Adaś przed wirusami :(
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 46
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2012-10-01, 21:52   
 

Niech Adam wyśle mi tą kartę . Lucjan swego czasu odzyskał komplet fotek u mnie ;).
Mam tylko nadzieję że nikt nie pogrzebał na niej tak że faktycznie już się nic nie da zrobić .
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-10-01, 22:15   
 

Dziękuję bardzo za spotkanie i wspólnie spędzony czas wszystkim, z którymi miałam okazję się zobaczyć. Na ognisko nie dotarłam z powodu pracy, która nie dała się przełożyć i żurku, który postanowiłam ugotować w dużych ilościach na dzień po :) Mam nadzieję, że kiedyś nadrobię pieczenie ziemniaka. Jak zdrowie, portfel i czas pozwolą Tomkowe-Bogutowe królestwo w przyszłym roku będziemy chcieli zagospodarować lepiej i może uda się w bardziej komfortowych warunkach wspólnie pogrilować, i w ciepły wiosenny lub letni weekend wygrzać kości na słoneczku. Żałuję też, że w Wa-wie nie udało się zobaczyć więcej, ale odległości robią swoje, zabrakło czasu. Lody i gofry na Starówce w każdym razie były super, sama bym się pewnie jeszcze długo nie nie wybrała :) Niektórzy już pytają o kolejne spotkanie w centrum Polski. Adaś rzucił hasło powrotu do ciepłych basenów w Uniejowie (podobno są rozbudowane), co jawi się nawet miło w perspektywie nachodzących zimnych dni. Z góry ustaliliśmy, że bieganie po pokojach w negliżu nie wchodzi w program atrakcji ewentualnego zlotu :)
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
TomiLee84 
Forowicz


R25: R21, F3N, 1,7b/g 1992
Imię: RENIA
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 155
Skąd: ursynów
Wysłany: 2012-10-01, 22:44   
 

Tak sympatyczny post musiał popłynąć od równie sympatycznej małżonki Tomasza - jak się domyślam :D

balum napisał/a:
Z góry ustaliliśmy, że bieganie po pokojach w negliżu nie wchodzi w program atrakcji ewentualnego zlotu :)


Hmm,to byłoby kolejne ciekawe doświadczenie jeśli o mnie chodzi :o
Tylko sobie nie myśleć,że lubię tego typu podobne klimaty,ale "prawda w negliżu" nie jest mi obca :lol:





Nie zdążyłem wczoraj,ale za to dziś będę pierwszy:

https://picasaweb.google.com/TomaszMakosa84/PozegnanieLata2012?authkey=Gv1sRgCM6Wwtf9puPHuQE#
_________________
R21-mój własny kwadrat
Ostatnio zmieniony przez TomiLee84 2012-10-01, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-10-01, 23:24   
 

Witaj TomiLee, tu żona Tomboga (z tym przymiotnikiem "sympatycznej", to pewnie wielu uznałoby, że Cię poniosło, ale staram się nad sobą pracować :lol: ) Prawda w negliżu też nie jest nam obca (w końcu w gorących basenach byliśmy bardziej rozebrani, niż ubrani), ale dla niektórych pozostaje wstrząsającym wspomnieniem, po poprzednim pobycie w Uniejowie :) Kto był, to wie o co chodzi, a kto nie był, musi jeszcze kiedyś pojawić się na zlocie, żeby usłyszeć historię mrożącą krew w żyłach :mrgreen: :) Generalnie jednak na zlotach kulturalnie chodzimy odziani, w końcu to tylko forum samochodowe :)
Zapomniałam dodać, że bardzo dziękuję Mariolce, która jak zwykle przybyła z gastronomiczną odsieczą, czyli tym razem z garem bigosu pod pachą :) I że jestem pełna podziwu dla Grzesia Scorpiona, że przebył taki szmat drogi, żeby się z nami spotkać. I fajnie było posiedzieć i pogadać o wspólnych wypadach. Z tęsknotą wspominałyśmy z Mariolką Jagodę (mamę Buśka), która jako przewodnik urządziła nam genialną wycieczkę do Pragi, Skalnego Miasta i na Szczeliniec Wielki, gdzie pewnie wielu z nas nigdy z własnej inicjatywy by się nie wybrało.
I jeszcze, w związku z tym, że rzadko udzielam się na forum, chcę powiedzieć, że jeżdżę coraz więcej i nasze staruszki R25 pasjami uwielbiam, jak się nie psują i nie powtarzają fuel level low, fuel level low... :lol:
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
TomiLee84 
Forowicz


R25: R21, F3N, 1,7b/g 1992
Imię: RENIA
Wiek: 39
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 155
Skąd: ursynów
Wysłany: 2012-10-01, 23:56   
 

balum napisał/a:
...jak się nie psują i nie powtarzają fuel level low, fuel level low... :lol:


Co do postu mogę powiedzieć tylko tyle,ze moja szprecha "werkarsoft is tzu ende..." (z pisownią po niemiecku nie najlepiej) i zdecydowanie wolałbym wersję anglojęzyczną lub francuskojęzyczną.

Swoją drogą to bardzo ciekawe, że ludzie z różnych str. Polski zjeżdżają się do "kupy" żeby śmiać się i prawić różne historie i to tylko/aż dzięki jednemu francuskiemu wynalazkowi - R25.
Szkoda tylko,że rzeczywistość specjalnie Nam tego nie ułatwia.
_________________
R21-mój własny kwadrat
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-02, 06:22   
 

od naszej ekipy należą się dodatkowe podziękowania za to, że nie pozostawiliście nas w kłopocie ale z Bogutalandu wyruszyła natychmiast ekipa ratunkowa. Szczególne podziękowania dla Marioli, która musiała po ciemku zrobić te 140 km.
Swoją drogą mieliśmy duzo szczęścia, że znalazł sie jakikolwiek pasek na szybko i, że udało go się jakoś zmontować.
Dziękujemy też gospodarzom za gościne i miłe przyjęcie. Szkoda tylko, że zdjęcia szlag mi trafił :(
_________________

 
 
mrmellon 
Starszy starszak



R25: Bordówka, jak zatankuje i Adam pożyczy :)
Wiek: 38
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 113
Skąd: Holly_łódź
Wysłany: 2012-10-02, 07:11   
 

no ale żeby nie było Ślązaczka z opóźnieniem dotarła do "Krysi" :)


no i pamiątkowe zdjęcie ze stacji na której zmieniany był pasek, do tego postój dokładnie w tym samym miejscu


zdjęcie jest tak fajne że zgłaszam jego propozycję do kalendarza 2013 :)
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2012-10-02, 14:52   
 

Zgodnie z obietnicą zapodaję LINK do moich zdjęć. Miłego oglądania :). Niestety najpierw wrzuciły się te z telefonu, a potem z aparatu, więc z chronologią są pewne komplikacje, ale jak ktoś mniej pił to powinien się połapać co po czym było ;).

Kilka wybranych w wolnej chwili wrzucę do galerii na forum.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 46
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2012-10-02, 18:41   
 

Tombog napisał/a:
Zgodnie z obietnicą zapodaję LINK do moich zdjęć. Miłego oglądania :). Niestety najpierw wrzuciły się te z telefonu, a potem z aparatu, więc z chronologią są pewne komplikacje, ale jak ktoś mniej pił to powinien się połapać co po czym było ;).

Kilka wybranych w wolnej chwili wrzucę do galerii na forum.


Już byś sobie podarował to dorabianie brzucha przy tej focie z profilu przy automacie w Muzeum Techniki :P.
Eeee i nie ma foty z "podniesionym lustrem" z pociągu ...
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-10-02, 19:21   
 

Super zdjęcia :) Smerfy Oleksowe robiły prawdziwy zlotowy klimat, jednak niebieskie koszulki są the best :)
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 30