:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-01-10, 03:50
Czy klub R25 jest podklubem PIKURA ???
Autor Wiadomość
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2008-07-10, 21:26   Czy klub R25 jest podklubem PIKURA ???
 

na forum pikura rozgorzala dyskusja od niefortunnej wypowiedzi .
http://www.klubrenault.pl...der=asc&start=0
co wy na to? jakie jest wasze zdanie?
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-07-10, 22:31   
 

Blondas- zatęskniłeś za konkursami PIKURA ???? np. na auto zlotu :lol: :lol: :lol:

Szkoda czasu na te ich dysputy typu- co było pierwsze-jajko ,czy kura
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-07-10, 22:36   
 

Mi sie wydaje, ze takie duze kluby (calej spolecznosci renaulta czy ogolnie opla, mazdy itd) to raczej nei wypalone pomysly. Kluby zrzeszaja ludzi ze wzgledu na bardziej konkretne upodobania - jak budujemy klub to wlascicieli replik, wlascicieli karawanow itd.
Jesli klub tak nie sprecyzowany jak Pikur mysli, ze bedzie wielki i potezny to jak dla mnie jest w wielkim bledzie.

Zbyt duzo ludzi przychodzi i odchodzi, za malo wiezi (oczywiscie nie mowie ze w ogole sie nie pojawiaja, ale to jak wszedzie - tworzy sie grupa znajomych i tyle)

Podkluby... ja sie nie uwazam za czlonka podklubu, a poprostu KLUBU R25.
Pikur se tam gdzies jest i tyle. Jakos nigdy mnie do niego nie ciagnelo bo nie jestem tak duzym fanem renowek jak jestem fanem R25.

Ja proponuje - PIKUR jest PIKUREM i tyle, a KLUB R25 pozostaje KLUBEM R25.

Ja odpuscilem sobie zlot pikurowki, bo uwazam za priorytetowy nasz zlot -wspominalem ze jakos do pikura to sie nie poczuwam
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2008-07-10, 22:42   
 

szopen napisał/a:
wspominalem ze jakos do pikura to sie nie poczuwam

ale oni do Ciebie sie poczuwaja...wyraznie to napisali przeciez :mrgreen:
 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-07-10, 22:48   
 

Niech sie poczuwaja i mowia co chca, jak kto mnie zapyta o przynaleznosc to powiem ze jestem fanem reni dwudziestej piatej, a nie marki Renault (choc ja lubie)

Ja to ciesze sie, ze moge jak zechce jechac na zlot pikura i odwrotnie:)
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2008-07-10, 23:12   
 

Dla mnie to jakiś dziwny post (ten na pikurze :D ). Wygląda na to, że ktoś się musi komuś wyżalić i znaleźć sobie wytłumaczenie totalnej klapy zlotu.
Nigdy mi nie pasowała formuła pikura i tak naprawdę nic mi nie dała nigdy ich strona. Ot klub do nie wiem czego. Nazywanie jednak nas podklubem pikura jest olbrzymim nietaktem i ja osobiście czuję się niemile dotknięty. Za chwilę okaże się, że pikur podklubami stoi. Trochę to beszczelne.
NIGDY NIE BYLIŚMY I NIE BĘDZIEMY FILAREM (lub jego częścią) PIKURA !!!!!!!!
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2008-07-10, 23:41   
 

CO fakt to fakt dziwne to to. :? Podklub czy coś tego typu jest raczej zależne od jego matki itd. Dajmy na to przykład z życia: odchodzę z jakiejś firmy i zakładam swoją o podobnym profilu czy to znaczy że jest ona nade mną?! Może jakąś danine powinienem jej płacić......
moim zdaniem PIKUR w obecnej formie raczej nie ma racji bytu. raczej to powinno być coś takiego zrzeszającego różne kluby renault ale nie jako matka tylko jako ich forum (w bardziej tradycyjnym znaczeniu). A zlot ogólnopolski mógłby być zgrany z głównymii zlotami poszczególnych klubów. Np jak mamy nasz zlot to i tak są inni ludzie w ośrodku ja nie miałbym nic przeciwko aby to byli również fani renault z innych klubów.

Nie byłem nigdy na Pikurze ale z tego co poczytałem to wynika że oni by chcieli taką jedną wielką brać renault stworzyć a tak się nie da podział na kluby tylko zebrane w jednym miejscu.
_________________

 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-07-11, 00:23   
 

gzara napisał/a:
A zlot ogólnopolski mógłby być zgrany z głównymii zlotami poszczególnych klubów. Np jak mamy nasz zlot to i tak są inni ludzie w ośrodku ja nie miałbym nic przeciwko aby to byli również fani renault z innych klubów.

Ja byłam na zlocie Pikura i nie wyobrażam sobie łączenia tekiego zlotu ze zlotami innych klubów...za dużo ludzi...za duże zamieszanie i nie o to chyba chodzi.Jeżeli Mateusz masz chęć spotkać się z ludźmi z innych klubów to wtedy właśnie możesz wybrać się na taki zlot Pikurowski...tylko ostatnioo coś im nie wychodzi...

Tombog napisał/a:
Trochę to beszczelne.
NIGDY NIE BYLIŚMY I NIE BĘDZIEMY FILAREM (lub jego częścią) PIKURA !!!!!!!!

Zgadzam się z Tomkiem...to bezczelne..
Przed chwilą przeczytałam cały ten temat u nich i jeszcze bardziej stają się co poniektóre wypowiedzi bezczelne...
Nasz klub nie założyli ludzie którzy odeszli z Pikura...nie jesteśmy w żaden sposób jako klub powiązani,uzależnieni...czy skolidowani z Pikurem...sami tworzymy klub,działamy,spotykamy sie...do niczego nam tak naprawdę Pikur jest nie potrzebny...jeżeli chodzi o funkcjonowanie naszego klubu...
Ludzie w Pikurze od zawsze mieli jakieś problemy różnej natury...kłócili się między sobą i nie mogli dogadać...teraz dalej jak widzę piaskownica... :P
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-11, 07:53   
 

pamiętam jak kupiłem R 25 to zapisałem sie do klubu PIKURa. Na tamtejszym forum nie poznałem, żadnej z osób które spotkałem później na naszym forum!! Uzytkowników R 25 prawie wcale tam nie było. Dopiero na tym forum znalazłem to czego szukałem. Nie mam nic przeciwko PIKURowi - sam nadal tam jestem zarejestrowany i nawet chętnie na PIKURa (jak jest w poblizu Łodzi) jeżdżę. No ale nie ma mowy, zeby nasz był jakimś "podklubem" albo był zależny od tego drugiego. To cos jak na studiach montowałem klub motocyklowy to zaraz niejaki "zsyp" podciągnął nas pod siebie, ze niby my ich podorganizacją ;)
_________________

 
 
Goalkeper 
Spełniony forowicz
Kamikaze Boski Wiatr



R25: R25 brak, Safrane B54G 2.2 dT '97
Imię: Srebrna Strzał
Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 613
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-11, 08:41   
 

Mnie to się wydaję, że bardziej chodzi tutaj o prestiż, a dokładnie o jego utratę przez to, że jak już ktoś napisał, że przez klub renault laguna czy clio mieli problem z organizowaniem zlotu. A jak wiadomo nawet z codziennego życia i większa społeczność, złożona z mniejszych społeczności, tym większy się robi burdel i niezadowolenie. Jednym będzie się podobało to, a drugim coś innego lub będą negowali tych pierwszych. Jak wziąć pod uwagę III rozbiór Polski (podział na nowe w mniejszej ilości województwa) to można zauważyć, podam przykład na moim mieście sprzed lat kiedy miało status wojewódzki, a teraz podlego pod województwo wielkopolskie(poznańskie). Przed tym życie w Kaliszu było lepsze, bo co nam się należało spływało od razu w ręce władzy naszego miasta. Teraz zrobiło się gorzej bo wszystkim Poznań kieruję, a przez to dużo miast dostało po dupie. I tak zaczyna się widzę robić z klubami. Pamiętacie jak było na zlocie w Cesarce (chyba PIKUR to organizował) co bym wjechał w tyłek Patrykowi swoją renią ? Wtedy nie pojawił się klub R19 i jakoś nikt nie miał do nich pretensji. I tak jak już zostało napisane wcześniej, że troszkę chamskie i bezczelne jest nazywanie nas podklubem, to się z tym jak najbardziej zgadzam. Nie jestem może wzorowym klubowiczem bo jak każdy wie byłem tylko na dwóch zlotach ale tylko przez chwilę, ale wiem, że naprawdę zloty naszego FAN KLUBU cieszą się dużą statystyką i nie potrzebny jest nam do tego żaden GURU czyt. Nadklub. Zresztą sami zobaczcie na listę zlotów w naszym albumie, podejrzewam, że PIKUR nie ma tak długiej listy. A na koniec dodam, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

[ Dodano: 2008-07-11, 08:47 ]
Dodam jeszcze to, że jak można się czuć kimś wyższym w społeczności kiedy napisał ktoś takie słowa
VoN napisał/a:
Nie ma jak na razie sensu robić czegoś takiego jak mają koledzy z Czech- za mały ruch, a jak sądzisz że to ludzi przyciągnie-ja uważam że na to za wcześnie.

Więc jak za mały ruch w tak dużym nadklubie to co to za nadklub ??
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia :)
Opis objęty jest prawami autorskimi, pobranie go, zmiana i wykorzystywanie możliwe jest tylko po mianowaniu autora na Administrtora lub Moderatora forum R25 :P
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2008-07-11, 09:56   
 

Goalkeper napisał/a:
wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.


Że jak ????????
W Pikurze jestem od ładnych paru lat i jeszcze ani złotówki tam nie zostawiłem , no moze oprócz ramek pod tablice i naklejek.

Wogóle te całe dyskusje tutaj i tam są jakieś chore i popieprzone. Ktoś poprostu uzył złego określenia !!!!!!!! uzywajac słowa PODKLUB i jestem tego pewien w 100% i wszyscy robią od razu z tego problem jakby ktoś komuś cała rodzine gazeta powybijał...
PIKUR zrzesza wszystkich włascicieli RENAULT wiec jak nazwać kluby okręslonej marki jednym slowem ??? Oczywiście mozna było to napisac "...i kluby poszczególnych marek" i wowczas nie bylo by całej dyskusji i problemów , zreszta jakich problemów ... raczej szukania zaczepki.
A potem jak już dyskucja sie rozwineła to oczywiscie kazdy broni swoich racji i tak niepotrzebnie wszystko sie rozgrzebuje.
W Pikurze jestem a moze byłem uwazany zawsze za osobe kontrowersyjna i taka ktora sie do wszystkiego przypierdala. A najwieksza wojna była przed złotem w CESARCE 2006 . Zostałem wowczas wyzwany od konfidentów itp. , bo uwazałem ze osrodek jest do dupy i ze zmiana profilu zlotu na piknikowo grilowy jest zupelnie nietrafionym pomysłem.
Rok wczesniej w borakch 2005 o ile dobrze pamietam było ok. 200 samochodów i o wiele wiecej osób bo mało osob w pojedynke samochodem przyjezdza.
Wracajac do cesarki 2006 to jak nasza grupa kujawsko pomorska ( bo pikur jest podzielony na PODgrupy wojewodzkie ktore maja swoje zloty i spotkania w ciagu roku) to czuć było ze wiele osób chcialo by nam powbijac noze w plecy a szczególnie mi. Ja tez zostałem w głownej mierze posądzony o rozbicie imprezy robionej przez organizatorów. Tak tak to ja z moją Nevadą zrobiliśmy impreze na parkingu i mysle ze ludzie bawili sie wysmienicie ;).
Poza tym myśle ze niektóre wypowiedzi z pikura mają sens bo warto jest poszerzac horyzonty, poznawać nowych ludzi i budowac jakieś kontakty, a nie zamykać sie szczelnie w jednej kupce i tworzyc jakies kluby wzajemnych adoracji.
Zrozumiale tez jest ze nie kazdy moze sobie pozwolić na kilka DUZYCH zlotów, ja np. nie moge sobie na to pozwolić bo mnie poprostu nie stać choc bym bardzo chciał odwiedzić wszystkie zloty.
Czemu na przyklad R25 nie zbierze sie w kupe i nie pojedzie duza grupą do elbląga na dwa dni ??? Zapewne z tych powodów o ktorych napisałem wyzej, albo z braku czasu bo jeśli z braku chęci to pozostawie to bez komentarza. Zapewne napisałbym jeszcze wiecej ale na obecna chwile nic nie przychodzi mi już do głowy . Najwazniejsze co chciałem to napisałem. Być moze częsc wypowiedzi wkleje na PIKURa bo nie chce mi sie pisac drugi raz.
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Goalkeper 
Spełniony forowicz
Kamikaze Boski Wiatr



R25: R25 brak, Safrane B54G 2.2 dT '97
Imię: Srebrna Strzał
Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 613
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-11, 10:38   
 

MaciejR21 napisał/a:
Zostałem wowczas wyzwany od konfidentów itp. , bo uwazałem ze osrodek jest do dupy i ze zmiana profilu zlotu na piknikowo grilowy jest zupelnie nietrafionym pomysłem.
No i nie masz się czym przejmować, że Cię tak nazwano, bo ty tylko zbojkotowałeś pomysł. A konfident to osoba, która cały czas czeka na czyjeś błędy lub dziwne poczynania różnych osób, a później te osoby pod*****ala. Jednym słowem takim dobitnym konfidenta można nazwać kapusiem. Ty na nikogo nie nakapowałeś tylko stwierdziłeś swoją pozycję odnośnie wyglądu czy przebiegu imprezy.

A jeżeli chodzi o to, że napisałem "jak nie wiadomo o co chodzi ..." itd. to napisałem to tylko w formie przenośni.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia :)
Opis objęty jest prawami autorskimi, pobranie go, zmiana i wykorzystywanie możliwe jest tylko po mianowaniu autora na Administrtora lub Moderatora forum R25 :P
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2008-07-11, 11:09   
 

no tak sie domyślałem ale to widzisz podobny bład jak ktoś poczynił pisząc "podkluby " ;).
Mogles napisac ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi albo o dupe albo o pieniadze , wtedy by dopiero mozna sie zastanawiac :D:D:D
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-07-11, 12:20   Czy klub R25 jest podklubem
 

Postanowiłem i ja dorzucić parę spostrzeżeń. Pierwsze to jest to że post Blondasa rozruszał trochę, dość śpiace od pewnego czasu Nasze Forum. Jednak z drugiej strony uważam że przez niefortunne wyrażenie "podklub" /pewnie zrobił to zupełnie nieświadomie/ nie było sensu tego rozdmuchiwać. Powstał z tego niezły młyn pewnie na wszystkich Forach Klubów Reanult. Czytałem Nasze i Pikura i zaczynają się wzajemne dogryzania. Czy to jest potrzebne? Tworzymy jedną rodzinę użytkowników aut Renault i poszczególne Kluby Modeli powinni raczej stwarzać podstawy do jak najlepszej współpracy a nie do kładzenia sobie kłód pod "koła".Nie ważne jest kto był pierwszy, co z czego powstało , kto się odłączył ,kto został itp. Ważne jest abyśmy się szanowali bez wzgledu na przynależność klubową, bo nieraz nie dwa spotkamy się na zlotach i powinniśmy się tam spotykać i wielką przyjemnością ,a nie z jakimiś wzajemnymi pretensjami .
Teraz trochę na wesoło :)
A może w naszym Klubie :) zrobimy jakieś frakcje?:):):)
Proponuję :
Frakcja użytkowników R25
Frakcja posiadaczy R25
Użytkownicy to Ci co jeżdżą na codzień R25:)
Posiadacze jeżdżą od święta :)
Oczywiście to żart ale................ :wink:
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Goalkeper 
Spełniony forowicz
Kamikaze Boski Wiatr



R25: R25 brak, Safrane B54G 2.2 dT '97
Imię: Srebrna Strzał
Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 613
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-11, 12:45   
 

A ja to coś domniemywam, że jesteśmy odłamem Klubu Renault 25 France
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia :)
Opis objęty jest prawami autorskimi, pobranie go, zmiana i wykorzystywanie możliwe jest tylko po mianowaniu autora na Administrtora lub Moderatora forum R25 :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 26