:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2007-02-02, 18:59
proponuje nowy dzial
Autor Wiadomość
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
WysÅ‚any: 2007-01-29, 14:01   
 

krk800 napisał/a:
A niektórzy pieprzą tylko po to, żeby nie wiem co....


z racji iz mam najwiecej napisanych postow mniemam ze to ja jestem winien tego zamieszania!

widocznie zbyt emocjonalnie podchode do zycia jak i samego forum po czesci ,czujac sie za nie odpowiedzialny....
duzo pisze... to fakt! sklania mnie do tego chec dzielenia sie informacjami motoryzacyjnymi ale i nie tylko....
zaczynam nowe watki,pisze nowe tematy zeby sie cos u nas dzialo na forum a nie wialo nuda.
osobiscie jest wiele tematow ktorych nie tykam poniewaz sie na nich totalnie nie znam lub mnie nie interesuja ale to nie znaczy ze nikt wiecej nie powinien tez tam nic pisac!

swoja droga ciesze sie ze juz nie jestem prezesem...
moze sie czepiam a moze sie wypalilem,moze za duzo napisalem postow,moze ciagle chce zeby sie forum rozwijalo,moze wy nie macie ochoty czytac tego co mam do przekazania,moze potrzebuje zajac sie rodzina jak zasugerowal Goalkeper

za duzo tego moze....
wiec robie sobie urlop i juz nie bede pieprzyl...

pozdrawiam i przepraszam
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 40
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2007-01-29, 14:14   
 

Nie no panowie opanujmy nerwy. Nasze forum dlatego jest fajne że jest wielo wątkowe.
Jest część czysto techniczna dotycząca naszych aut w której stramy się nie "pieprzyć głupot" ale jest i część w której piszemy co nas interesuje, gdy czymś się chcemy podzielić i dzięki temu poznajemy się coraz lepiej jako ludzie. a potem na spotach fajnie bo mamy jako takie pojęcie kto jest kim, czym się interesuje, jaki ma światopogląd. Ja zaglądam na forum codzięnnie, nie dlatego że codziennie mam problem z renatą, ale dlatego że lubię poczytać newsy Blondasa, docinki konrada itd, itp. Dlatego "pieprzmy " dalej bo jest fajnie. A postów w stulu "no", "ja też" "Ha ha" już dawno u nas nie ma.

Pozdrawiam wszystkich
_________________

 
 
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
WysÅ‚any: 2007-01-29, 14:22   
 

Nie chcę nikogo obrazic. Blondas szanuję cie że robisz dla tego forum bardzo, bardzo wiele. Pomagasz wszystkim radą i zrozumieniem i nie chcę abyś mnie źle zrozumiał.
Ja traktuję "nasze" forum jak coś w rodzaju nieomylej wyroczni w sprawach "Superlimuzyny Renault 25". Znalazłem tu wiele porad i mam nadzieje że uraczyłem swoimi radami. Ale boję się że forum przekształci sie w coś w rodzaju pospolitego bloga, którego pełno na ogólnodostepnych portalach
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2007-01-29, 16:18   
 

Hmmmm, nerwowo coś tu ostatnio:( Może faktycznie krk800 zbyt dosadnie wyraził swoje zdanie, ale przecież nie każdy jest poetą.
Padło pytanie - są odpowiedzi i wątpliwości. Chyba właśnie tak wygląda dyskusja. Nikt nie przekreśla przecież powstania nowego działu, ale chyba nie o to chodzi, żeby nikogo nie urazić swoim zdaniem, ale żeby coś z niego wynikało.
Tworząc pierwszą stronę o R25 miałem jedynie chęci i baaaaardzo mało czasu. Efekty mnie nie olśniły, ale i nie zdziwiły. Postanowiłem jednak nie poddawać się i oddałem w wasze ręce coś, co sami tworzycie i jesteście tego ciałem i duszą. To jest wasza strona, forum, klub i bez was poprostu zniknie z netu. Dbajcie więc o to dobro i nie dajcie się ponieść złym emocjom. Świat jest wystarczająco zły i nie potrzebna mu jeszcze nasza iskierka. Chyba, że będzie to iskierka dobra i przyjaźni, czego wszystkim życzę z całego serca.

Na dobry początek przepraszam za każde złe słowo jakie mogłem tu wypowiedzieć i które mogło kogokolwiek urazić.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
ImiÄ™: BrownSugar/Twin
Wiek: 58
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
WysÅ‚any: 2007-01-29, 20:12   
 

Nie zabierałem głosu, bo uważałem, że po prostu powstanie nowy dział i będę go czytać.
Ale teraz powiem, że jesli istnieje taki banał jak prezentacja modeli samochodów (bardzo fajny i rozrywkowy), beznadziejny według mnie dział o wypadkach, czy nawet dowcipy- to dział o sporcie samochodowym, w dodatku z moderatorem (albo dwoma moderatorami)KONIECZNIE powinien powstać.
Dla mnie to tylko ubogacenie treści forum a nie bałagan. Kto nie chce czytać- niech sobie zaznaczy opcję "ignoruj" i po sprawie.

Sport to zdrowie.
Póki tata się nie dowie... :mrgreen:

(dla młodzieży wyjaśniam, że sporty, to takie papierosy bez filtra kiedyś były)
_________________
A part le sexe Francais, superbe, il y a aussi la motorisation Francaise!
>>>>>>>>> Mam na imiÄ™ Janusz i jestem renoholikiem <<<<<<<<<<
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2007-01-29, 22:07   
 

O ile wiem, to nie ma takich działów jak modele, czy wypadki. To są tematy w dziale HP/Moto. Więc nie wiem czy poitrzebny jest dział o sportach, czy wystarczy temat. Właśnie o tym powinniście się wypowiedzieć.

Dział to zbiór tematów na pokrewny temat, natomiast temat to właściwa dskusja o czymś.

Róbta co chceta, tylko sobie to jakoś zbudujcie, a nie na zasadzie "robimy dział". Jakieś pomysły na życie takiego działu bym chciał, bo przecież to ja muszę to wklepać, ale co niby ?? Jak ??? Dlaczego ??
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
ImiÄ™: BrownSugar/Twin
Wiek: 58
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
WysÅ‚any: 2007-01-29, 22:17   
 

Wiedziałem, że ktoś mnie poprawi. Bardziej chodziło mi o ukazanie, że jeśli ktokolwiek mówi o "rozwodnieniu" esencji R25 na naszym forum, to bardziej na takie tematy powinien alergią reagować niż na inicjatywę stworzenia czegoś dodatkowego, co w sumie mnóstwo zaangażowania wymaga od moderatora.
Jestem za utworzeniem działu sportow moto, a co do szczegółów na pewno Artur jako pomysłodawca sie wypowie. Zresztą to zwykle w czasie tworzenia sie wszystko okazuje.
_________________
A part le sexe Francais, superbe, il y a aussi la motorisation Francaise!
>>>>>>>>> Mam na imiÄ™ Janusz i jestem renoholikiem <<<<<<<<<<
 
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
SkÄ…d: Koszalin
WysÅ‚any: 2007-01-30, 08:58   
 

blondas napisał/a:
to nawet nie musi byc specjalny dzial!
moze byc jeden temat w ktorym by sie robilo bla bla bla

Jeżeli ktoś uważnie przeczyta posty z tego tematu to zorientuje się że Blondas początkowo użył słowa ,,dział",ale po uwagach innych i przemyśleniu tematu zaproponował,że może to być po prostu jeden temat!
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2007-01-30, 10:57   
 

Dlatego ja jestem opcjonalnie za utworzeniem temat bez potrzeby tworzenia działu... podobnie jak jest w ątku tuning r25.. jak kazdy sobie znajduje i dopisuje alebo wrzuca foto... i nie ma z tym najmnijeszego problemu...
Cytat:
z racji iz mam najwiecej napisanych postow mniemam ze to ja jestem winien tego zamieszania!

nie jesteÅ› sam :P

gzara napisał/a:
Jest część czysto techniczna dotycząca naszych aut w której stramy się nie "pieprzyć głupot" ale jest i część w której piszemy co nas interesuje

więc skąd pomysł o
krk800 napisał/a:
forum przekształci sie w coś w rodzaju pospolitego bloga, którego pełno na ogólnodostepnych portalach

Jest każda część i z tego co widze to zasadniczo one się różnią :mrgreen:
A do bloga nam jeszcze troche brakuje... :evil:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2007-02-02, 18:58   
 

No i umarł pomysł śmiercią naturalną ?? Poza tym, że większość jest zainteresowana powstaniem działu, żadnych pomysłów na niego nie ma ?? Więc może jako pierwszy wysunę swój pomysł.
Jako, że chodzi o ciekawostki ze świata sportu, proponuję żeby każdą ciekawostkę, czy jak to się ostatecznie będzie nazywało, podawać jako nowy temat. Podlinkuję dział do portalu i będą się wyświetlały tematy na stronie głównej, z której będzie można wejść do działu i komentować temat. W tym przypadku nazwałbym te tematy raczej artykułami i w związku z tym, że wyświetlane będą w portalu, od twórcy wymagałbym odrobiny zdolności redakcyjnych, ortograficznych i interpunkcyjnych, aby nie pokazywać się ze złej strony gościom naszego portalu.
Do portalu można podlinkować również ogłoszenia sprzedam/kupię, ale ten pomysł jest jednak trochę kontrowersyjny. Zamknąłbym temat "imprezy motoryzacyjne" i prowadziłbym go na tej samej zasadzie co newsy.

Tyle odemnie po głębokich przemyśleniach. Słucham Państwa :D
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 25