:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Jesienny Ustroń 2009
Autor Wiadomość
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-14, 19:05   
 

Taaa-to było nawiązanie do Krisa i do tego , co on mial zamiar skompletować :D
A w taką pogodę to psa z kulawą nogą na dworze nie zobaczysz , a ty Skorpionie takie
wyzwania przede mną stawiasz :wink:
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2009-10-14, 19:43   zlot
 

Duży wiele może :P
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-10-14, 21:54   
 

W normalnym życiu jst tak że rezerwacje ze zwrotem kosztów można odwołać na dużo wczewśniej niż sama impreza, potem stopniowo zwrot pieniędzy się zmniejsza a przed samą imprezą przepada w 100%. ---- mnie to (specjalnie tak napisałem) jest organizator który poświęca swój czas i pieniadze aby coś zorganizować dla innych w sumie bezinteresownie a tu tak jeden z drugim sobie w kulki leci. No wiadomo są siły wyższe ale nie każdy tak ma. Mam taką propozycje aby się zrzucić na ewentualne koszty jakie organizatorzy musieli ponieść przez niesumiennych forumowiczów. Łatwiej się zrzucić po dyszce niż jedna osoba by miała ponosić duży koszt
_________________

 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-14, 22:31   
 

jest to warte przemyslenia, niestety dośc niesprawiedliwe - bo Ci poważni poniosą koszty tych niepoważnych. Alew końcu dycha nie majątek (raptem 3 piwa mniej). Muszę przyznac że ja nie pobierałem żadnych zaliczekna zlot letni. Trochę to beztroskie ale muszę przyznac, że żadnej straty finansowej z tego tytułu nie poniosłem. Czyli, że naszej kompanii nożna zaufac. Myslę że i tak będzie i tym razem -czego życzę nam wszystkim.
_________________

 
 
Adawen 
Częsty forowicz



R25: R25: 2,9 BACCARA 92 r.
Imię: Żabka
Wiek: 75
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 220
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-10-14, 22:42   
 

Nie psujmy sobie nastroju przedzlotowego, drobiazgami które można zmarginalizować lub potraktować z humorem jako element folkloru zlotowego :D :D
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2009-10-14, 22:44   
 

Tu nie chodzi o pieniądze tylko o zasady.
Nie zależy mi na tym żeby Ci ktorzy zrezygnowali nie dostali spowrotem pieniędzy jednak to nie zależy ode mnie.
Będzie mnie kosztowało trochę gimnastyki i robienie z siebie idioty przed właścicielem ośrodka, zeby coś wywalczyć.
Na pewno nie podlega dyskusji zwrot opłaty grillowej bo towar jest zamówiony , część jest już kupiona a nikt nie będzie dokładał z własnej kieszeni.
Ceny noclegów w ośrodku były negocjowane i mamy je niższe niż pracownicy zakładu do którego ośrodek należy.
I tak rozkład osób w domkach jest luźny bo w jednym powinno mieszkać 6 osób. Staraliśmy się aby byo jak najbardziej komfortowo.
Wyobraźcie sobie sytuacje że lece do ośrodka i PROSZĘ faceta żeby dołożył dwa domki bo zgłosiły się w ostatniej chwili jakieś osoby. Facet nie jest pocieszony bo domki były już przygotowane do zimy. Spuszczona woda, zabezpieczone wszystko tak jak ma być. Mówi że napełni domki spowrotem i będą gotowe. W każdym domku będzie grzejnik a prąd też kosztuje.
Teraz pójde do gościa i powiem mu że jednak te dodatkowe domki nie będą potrzebne a do tego mu powiem że chciałbym kasę spowrotem ......... chyba nie musze już nic więcej pisać.
Co do braku wpłat to wogóle bym nie wiedział ile domków zamawiać a ile będzie faktycznie potrzebnych. Co zlot dużo ludzi sie deklaruje a potem się nie pokazują. W Bialej tez nie było kilku osób ktore sie deklarowały , że o zimowym zeszłorocznym nie wspomnę, bo tam trzeba było wręcz ratować sytuacje z powodu NIEPOWAŻNYCH I NIEODPOWIEDZIALNYCH ludzi.
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
oleks 
Kandydat na znawcę


R25: 2068 Turbo DX B290 1990
Imię: Renia
Wiek: 50
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 574
Skąd: Łodź
Wysłany: 2009-10-15, 08:45   
 

Racja jest trzeba jakoś wyjść z twarzą przed gościem z ośrodka i pokryć koszty.
Myślę że na miejscu podejmiemy jakąś uchwałę i zobaczymy co i jak.
Z tego wynika że na przyszłość należey traktować poważnie tylko osoby które dokonają wpłaty-pozostali niech sami kombinują (p
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-10-15, 08:57   
 

dokładnie jak pisze oleks, nie możemy palić za sobą mostów, gdzieś trzeba organizować zloty w przyszłości.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 18