:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
nasza renia w "sporcie"
Autor Wiadomość
Katii
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-10-17, 19:30   nasza renia w "sporcie"
 

W innym temacie wynikł wątek ścigania się renią. Toż to kompletnie nie sportowe auto, ale czasem się zdarza...

Konrad napisał/a:
żeby sie ścigac trzeba miec czym...
niby jest powiedzenie ze proste są dla szybkich samochodów a kręte drogi dla szybkich kierowców...


no tak... tu siÄ™ niezaprzeczalnie zgodzÄ™
Choć ja swoją renię kiedyś wykorzystywałam w rajdach nawigacyjnych. Mój pilot był zachwycony :mrgreen: stwierdził, że to najlepsze auto, bo ma w nim dużo miejsca na papiery. No i nie trzeba było wyciskać z niej siódmych potów.
No i przyznam się, że raz mi się zdarzyło ulec emocjom :oops: Jakiś kozak w rozklekotanej Corolli chciał mi pokazać, jak zostawia mnie w tyle. Wstyd się przyznać, przegoniłam renię :oops: No ale nie zawiodłam się na niej, pokazała, że lubi sport nie mniej niż ja i dała radę :D Corolla nie miała szans :twisted:
Ale to był pierwszy i ostatni raz, ścigać się wolę sportowymi autkami :D
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2006-10-17, 21:58   
 

I tak trzymaj. Ja uwielbiam jak staje obok na światłach kolo w czarnej beemie, czy innym, bardziej sportowo stuningowanym aucie i warczy jakby chciał mi wpierdziel spuścić :D. Ja sobie wtedy warknę dwa razy i ruszam majestatycznie, wąchając jego "spaliny", by na kolejnych trzech światłach znowu stanąć z nim ramię w ramie :D Na czwartych zostawiam gościa jakieś 50m z tyłu i równie majestatycznie skręcam nagle w prawo, bo to właśnie moja aleja :D
Jedyne czego żałuję, to widoku jego twarzy.
Trudno. Renia mi jednak to wszystko wynagradza :D
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 40
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2006-10-17, 22:58   
 

Ja pewnego razu stanołem obok z bratem on sigma 3.0 a ja renia 2.9 oba automaty :) oba po dwie osoby na pokładzie. Na początku byłem na przedzie bo renia ciągnie od dołu ale jak japończyk się w kręcił to zostałem w tyle. Do czwórki nie doszliśmy bo koło 110 skończyliśmy (skrzyżowanie było :) )
_________________

 
 
krk800 
Częsty forowicz
Trójnitrotoluen



R25: 2000 cm, GTS, J6R, B297, 1989, + LPG
Wiek: 41
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: Legnica-dolnyśląsk
WysÅ‚any: 2006-10-18, 10:41   
 

ja uważam że należy reni raz na jakiś czas przeczyścić układ wydechowy :). Mimo że mam mały 2 litrowy silnik na gaźniku to nieźle się sprawuje. Raz na jakiś czas kiedy mam dobry humor to bawię się nią na skrzyżowaniu na wysokich obrotach. Rwie wtedy jak przecinak. Chociaż zdaję sobie sprawę że wy mając mocnijsze silniki to możecie więcej ale to nie oto chodzi. W R25 liczy sie przedeszystkim przyjemnośc z jazdy. Powiem wam że kiedy jestem w złym humorze to wsiadam do mojej reni i jade przed siebie. Nawet nie wyobrażacie sobie jak mnie to odpręża. Nie liczą się dla mnie osiągi tylko sam fakt z jazdy w wygodnym fotelu.
_________________
Swoimi wypowiedziami nie zamierzam nikogo obrazic. Pamiętaj jednak, że mam prawo do własnego zdania i zamierzam je wyrażac publicznie. Jeśli Ci się nie podoba nie musisz wcale go czytac.

Piotrek (krk800)
 
 
 
Rychuluki
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-10-18, 19:02   
 

Ja również uważam że moja renatka nie nadaje się do wyścigów tymbardziej że jak na ten samochód to mam mały silniczek bez żadnego turbo a w dodatku w gazie ale od czasu do czasu jadąc ze znajomymi w dwa samochody na dodatek pełne (octawia i moja kobietka) lubimy pokazać na trasie jadąc z miejscowości A do B kto co potrafi. Jak się domyslacie nie za dużo mam szans ze skodą ale zawsze kiedy jestem na prowadzeniu to moge poblokować troszke trasy i jakoś mi się udaje zostać na pierwszej pozycji :)))
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
WysÅ‚any: 2006-10-21, 15:15   
 

mi zdarzylo sie tylko raz scigac renia na trasie z plonska do warszawy z safrane w dieslu :P
spalila mi wtedy moze benzynki ale sie nie dalem...od tamtej pory juz nigdy sie w tym aucie nie dalem sprowokowac ale musze przyznac ze ciezko bywalo z tym powstrzymywaniem sie...
za to nic nie powstrzymuje sie gdy siedze w moim malym z 1,2 litra silniczkiem diabelku ktory z brakiem skoromnosci powiem ze zjada spokojnie wszystkie renie...nawet t 2,5 turbo :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
i to co TOMBOG napisal jest najpiekniejsze!
mina pana w BMW bezcenna :lol:
Ostatnio zmieniony przez Konrado 2006-10-22, 02:49, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
ImiÄ™: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
SkÄ…d: Siedlce
WysÅ‚any: 2006-10-22, 21:32   
 

Ja tez nie scigam sie, zreszta nie mam czym (najslabszy silnik wsrod R25) ale przyznam sie ze dzis mialem male sciganko z wujka Vectra B 1,7 z turbinka, made in Isusu. Obaj mielismy 5 osob na pokladzie i podczas gdy ja zaczalem go wyprzedzac na wiejskiej ulicy on wpadl na pomysl malego sciganka i dal buta. Z przyjemnoscia stwierdzam ze moja renia, choc bez turbinki i z prawie 20KM mniej pod maska nie dala sie i jechalismy rowno przez caly czas. Nie wiem jak on ale ja jechalem caly czas na 4 biegu, obroty od okolo 2000 doszly do troche ponad 3000 i okazalo sie ze turbinka nie jest niezbedna ;)
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
studys 
Fachowy forowicz


R25: 2,2i, GTX, J7T, B29E, składak 94
Wiek: 48
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 298
SkÄ…d: Warszawa
WysÅ‚any: 2006-10-24, 16:43   
 

Ja się starałem nie ścigać ale nieraz korciło. Tyle że jak hamulce trzymały to miała słabe odejście. Powiem że po wymianie wydechu szła jakby lepiej i chętniej. Tyle że niechciałem jej żyłować,szkoda silnika. W sumie milo było nieraz wkręcić go na wyższe obroty i patrzeć jak ładnie idzie. Napewno nie tak jak nowy samochodzik albo R25 z v6, ale ogólnie i tak byłem zadowolony.
 
 
 
Katii
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2006-10-25, 19:08   
 

W minioną sobotę organizowaliśmy w Automobilklubie KJS. Rozstawialiśmy z kolegami jedną z prób na targowisku w Nowym Dworze Maz. Przejechałam po niej moją renią, by sprawdzić rozstawienie słupków. Dobrze, że plac był w miarę równy. Ale to zdecydowanie nie jest samochód nawet do stosunkowo wolnej jazdy między pachołkami. Ma zdecydowanie za miękkie zawieszenie. Ale za to do wożenia tablic, pachołków itp itd jest rewelacyjny, bagażnik pojemny, a jak coś to i z tyłu dużo miejsca. Więc na sportowe imprezy w sumie się nadaje :wink:
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 20