:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja na Zlot Zimowy do przedyskutowania
Autor Wiadomość
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2009-11-30, 20:38   
 

Jak będzie ten termin to przyjade :) O to się nie bój i zabiore mame z jej bigosem i trunkami :P (oczywiście jak będzie grzeczną :D hehe...).
_________________
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-30, 20:42   
 

[ Dodano: 2009-12-05, 19:20 ]
W dniu dzisiejszym odbyliśmy z kolegą Tasmanem oraz z naszymi przeuroczymi towarzyszkami podróży Moniką i Miśką – wyprawę do Uniejowa. Cel: organoleptyczne poznanie miejsca na zlot zimowy. Wstępny termin połowa lutego 2010 roku.



Na samym początku położenie Uniejowa – według drogowskazów zaledwie 51 km od Łodzi. Z Łodzi wyjazd na Aleksandrów Łódzki (tam był zeszłoroczny zlot zimowy) potem jedzie się na Poddębice i zaraz za jest Uniejów. Później wstawię tu współrzędne GPS.

Miasteczko fajne, nastawione na turystów. Atrakcji na weekend aż po czubek nosa. Tutejsi zainwestowali w odwierty do wnętrza ziemi i czerpią energię w postaci wód geotermalnych. Cicho i bez szumu jak w przypadku co niektórych oszołomów np.z pięknego miasta Torunia. Strzał w dziesiątkę. Gorąca woda tryska nawet z luf armatnich skierowanych na zamek.



Atrakcje turystyczne: Zamek Biskupów Gnieźnieńskich z przepięknym parkiem, Kasztel Rycerski (rekonstrukcja średniowiecznego grodziska), odnowiony Rynek z Kolegiatą w której znajduje się między innymi grobowiec Bł. Bogusława Biskupa Gnieźnieńskiego, kompleks odkrytych basenów z gorącą wodą prosto z wnętrza ziemi (niech ktoś nie myśli, ze to nie atrakcja zimowa, z basenów unosi się para a wokół ludzie w kostiumach kąpielowych przy temperaturze bliskiej zeru) do tego sauna fińska, sauna turecka, basen z solanką, sala do aromaterapii (dla zmarzlaków nawet sala z podgrzewanymi leżankami tzw. tepidarium), obok restauracja z wspaniałym jedzonkiem (obiad zjemy już za 11 do15 złotych). No i oczywiście wspaniałe widoki, plaża nad Wartą nad którą rozbijają latem swoje „tipi” prawdziwi indianie.



Noclegi: pokoje w samym zamku oraz apartamenty raczej odpadają. Nic nie szkodzi znaleźliśmy bardzo sympatyczne miejsca w prywatnych kwaterach. Na jednej z kwater przesympatyczna Pani oprowadzała nas po bardzo przytulnych pokojach. Kłopot w tym, że jest w stanie pomieścić około16-stu uczestników. Łudzę się nieskromnie, że to troszkę mało. Obok wyszukaliśmy więc kwatery na około 25 – 30 uczestników. Koszt to około 30-35 zł za dobę na osobę. Będziemy jeszcze negocjować ale pod warunkiem, że zajmiemy wszystkie miejsca!! Rozumiecie więc jakie ważne są Wasze POWAŻNE deklaracje przyjazdu. Jak ktoś zamówi miejsca to tylko zaświadczenie od proboszcza, że rozstał się z tym ziemskim padołem zwalnia go od OBOWIĄZKU przyjazdu na zlot zimowy. I niech nikogo nie zmyli mój wesoły ton użyty w całym opisie – bo w tym punkcie akurat żartów nie ma!!

[ Dodano: 2009-12-05, 21:24 ]
teraz kwatery:

kwatera nr 1 - wszystko na pięterku



a tą salę Pani nam tez przygotuje na około 6 miejsc sypialnych



więcej szczegółów tutaj: http://www.noclegi-uniejow.blogspot.com/

[ Dodano: 2009-12-05, 21:34 ]
kwatera nr 2

dom główny



wnetrza, dom główny, parter





wnętrza, dom głowny, piętro



mankamentem są schody na górę. Dosyc strome. Nowe i wylakierowane ale sień przez który biegną jest niewyremontowana. Pozostałe dwa pokoje z kuchnią są w osobnym domku



domek od tyłu + ten mały też: http://www.uniejow.pl/pokoje/min/3z.gif

jest tez miejsce na grilla



więcej szczegółów tutaj: http://www.uniejow.pl/pokoje.htm

[ Dodano: 2009-12-05, 21:41 ]
kwatera nr 3

o tej kwaterze nie wiem nic. Właściciel nie jest na miejscu. Jest kartka z nr telefonu - jutro zadzwonię. Na parterze jest pizzeria - pokoje są prawdopodobnie na górze.



[ Dodano: 2009-12-05, 21:47 ]
I jeszcze miejsca do parkowania

pierwsze to parking obok Urzędu Gminy - w weekendy podobno zupełnie wolny - tuż naprzeciwko kwatery nr 1



drugie to parking odległy o 2 minuty drogi od kwatery nr 1 w ślepej uliczce przy kładce na drugą stronę rzeki - zupełnie pusty - można go w całości zastawic naszymi reniami



Pora na podsumowanie - termin weekend 19-21 luty 2010. Buśkowi pasuje, mnie też.
Więc pytanie - kto jeszcze jedzie z nami? Więcej fotek http://picasaweb.google.com/adawej/Uniejow#
_________________

 
 
barszczu_T-DX 
Gadaczka



R25: 2068, Turbo DX, B290,1990
Imię: Jouissance
Wiek: 41
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 49
Skąd: W-wa
Wysłany: 2009-12-05, 23:58   
 

Ja jadę :D Szkoda że to nie weekend 12-14 bo miałbym fajne urodziny (14-go) ale 19-21 też może być. Zrobię urodzinowe after party :D
Poproszę 2 miejsca.
_________________

 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-06, 09:25   
 

To jest nas dwóch:

1. barszczu_T-DX - 2 osoby
2. Adam - 2 osoby
_________________

 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2009-12-06, 13:18   
 

Przyznam się ze te zakwaterowania nieciekawe. Mnie interesowałby pokój 3-4 osobowy Z OSOBYNM KIBLEM/ŁAZIENKĄ bo z doświadczenia wiem że noclegi typu kolonijnego , nikomu na dobre nie wyszły. Jest coś takiego w ofercie ???
Nie żebym wybrzydzał bo osobiście to mogę spać nawet w samochodzie , ale jak będe jechał to nie będe jechał sam...poza tym jak już mam się dobrze bawić to w dobrych warunkach.
Pytanie co do imprezowania. O ile w Aleksandrowie mieliśmy knajpę w ktorej mogliśmy siedzieć do upadłego , to czy jest coś takiego w Uniejowie i w miejscu takim żeby nikt nie musiał potem robić kilometrów do miejsca zamieszkania ??? Bo wiadomo że jak się posiedzi do późnych godzin nocnych to nie przy soku owocowym ...
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-06, 14:27   
 

do knajpy jest 15 minut. Nawet na chwiejnych nogach. Ta koło basenów dosyc droga -piwo przeciętnie 5 zyli. Druga w rynku więc spoko.
Te pokoje w drugiej kwaterze na piętrze mają zawarte w sobie indywidualne natryski i wc-ty. Mogą tam spac 4 osoby (małżeńskie łoże +rokładana wersalka) Te na parterze - na 2 pokoje przypada jeden natrysk i w.c.
W pierwszej kwaterze masz idealny pokój 3 osobowy - ten ze zdjęcia:

ale wc i natryski faktycznie na korytarzu. wc naprzeciw drzwi do pokoju - 2 szt obok siebie:
_________________

 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2009-12-06, 14:35   zlot
 

Z oglądanych zdjęć najlepiej się prezentuje przynajmniej na zewnątrz ten budynek ,w którym zabrakło własciciela ,żeby oglądnąc warunki w środku
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-06, 17:39   
 

niestety człowiek od kwatery nr 3 nie odbiera telefonu. Widocznie "dzień święty święci". Jutro spróbuję. Mam nadzieję, że to nie szewc ;)
_________________

 
 
Pereira 
Gaworek


Imię: Yyy.... Nie ma!
Wiek: 52
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 21
Skąd: Poddębice
Wysłany: 2009-12-06, 19:41   
 

Cieszy mnie wybór miejsca! Do Uniejowa mam rzut beretem- jakieś 25 km.
Panią od kwatery nr. 1 poznałem osobiście- okna są ode mnie. Jeśli chodzi o dostawców i wykonawców to strasznie twarda negocjatorka. Jakbyście chcieli się z nią dogadać to dajcie znać! Postaram się pomoc.
Ogólnie mogę trochę popytać, może coś wywącham?
Dobre jedzenie jest w zajeździe "Nad Wartą", ale nie jest to najtańsze miejsce i do centrum strasznie daleko.
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-06, 21:38   
 

Perejra super!! Kwatery mają mankament: nie ma sali na hopsasy i muzyczkę. W rynku jest pensjonat. Niestety tam się nie dostaliśmy. Interesuje mnie jak tam jest w środku, jakie ceny i czy ma salę zabaw. Mam telefon i dzis dzwoniłem ale nie odbiera telefonu.

Pani z "Babiego Lata" bardzo sympatyczna - można i słówko o nas jej szepnąc. I miejsce na salę tańców też ma odpowiednie. :)
_________________

 
 
Mariusz1500 
Fachowy forowicz


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 349
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-12-06, 22:08   
 

Adam napisał/a:
nie ma sali na hopsasy i muzyczkę


Adam jak nie ma Club Protektor jest w Uniejowie :P slabo obejchaliscie miasteczko :D
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-06, 22:11   
 

nam chodzi o sale na miejscu, na stancji. Reklamówki klubu widzieliśmy - ale chcemy zabawę w naszym gronie a nie pośród bezimiennego tłumu.
_________________

 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2009-12-06, 22:45   
 

hehe no to chyyba wiem gdzie ja moge zagościć z resztą ekipy :D
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2009-12-06, 22:47   zlot
 

Konrado masz na myśli izbę "wytrze...szczeń" :D:D:D???????
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2009-12-06, 23:20   
 

Haha.... :D
Adam możesz mnie doliczyc, ale jeszcze nie wiem ile osób :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 29