:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2007-03-27, 21:08
II Letni Zlot Renault 25
Autor Wiadomość
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2007-03-26, 15:39   II Letni Zlot Renault 25
 

Tak jakoś dzięki tym ciepłym dniom wpadła mi myśl, żeby może zacząć już jakaś dyskusje na temat zlotu letnie... Gdzie? kiedy? jak? i po co ? Fakt termin jest doległy lecz jak wiadomo czas szybko leci... w miedzyczasie będą jeszcze borki, ten wyjazd do francji... i może jeszcze coś... ale myśle, że mała pogadanka w niczym nie przeszkodzi, a może coś się wyjaśni ;)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2007-03-26, 15:52   
 

II zlot ogólnopolski to chyba podobnie jak rok temu w sulejowie. Może jakiś spocik wiosenny
_________________

 
 
Wojtek759
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-26, 16:06   
 

A jakie daty proponujecie ??
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-03-26, 19:45   
 

Sulejów, Sulejów Sulejów - sierpień - jak w zeszłym roku??
_________________

 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2007-03-26, 23:11   
 

A ja bym pomyslał o zmianie miejsca i nie ze chciałbym zeby było dla mnie blizej.
Ale mysle ze jak mam przejechać połowe polski to wolał bym zobaczyc inne ciekawe miejsce.
A Sulejów niczym sie nie wyruzniał ,chyba tym ze dla wiekszosci było blisko .
Dyskusje czas zacząć ,popieram.
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2007-03-27, 00:09   
 

Sulejów w zeszłym roku wydaje mi sie byl jeszcze w lipcu.. ale niewazne.. ogolnei to ja proponuje date zlotu letniego zatwierdzic co roku na ostatbni weekend lipca... taki optymalny termin... co do zlotu w tym roku...
Sulejow mi sie podobal... wiem maveras masz racje nic specjalnego... ale tu chodzi o sam zlot reniowek:P i Nas samych... o nasze spotkania... mi osrodek sie podobal.. w tym roku moze jeszcze czyms nas zaskoczą...( oby nie cenami ) ja bylem zadowolony z tego miejsca... oczywiscie jesli ktos poda cos fajnego w innym regionie polski ot czemu nie... w koncu od tego są wakacje żeby zwiedzać :mrgreen:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-03-27, 06:54   
 

tak to był koniec lipca. Sulejów mógłby zostac to niezła baza wypadowa. Jest tam w okolicy jeszcze parę rzeczy do obejrzenia - oprócz klasztoru Cystersów. W zeszłym roku padło mi sprzęgło ale w tym w parę miejsc obiecuję wszystkich poprowadzić :)
_________________

 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-03-27, 21:07   
 

Koniec lipca jest terminem słusznym, natomiast czy Sulejów ?? Hmmm... Właściwie czemu nie, ale ja bym się jeszcze rozejrzał po okolicy. Na pewno okolice centralnej Polski to dobry pomysł.
Niestety brakuje mi w środku kraju czegoś co porwie i sprawi, że utkwi w pamięci na długie lata. Oczywiście mowa o miejscu, nie o ludziach ;) Sulejów niestety nie utkwił mi jako miejsce, a tylko (i aż) jako wydarzenie.

Pozatym przenoszę temat do klubowego działu, bo co "kowalskiemu" do spraw organizacyjnych ??
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-03-27, 21:46   
 

Termin.... obym tylko wczesniej wiedzial i wszystko mogl poukladac, a bede napewno:)
Koniec Lipca bardzo mi sie podoba (ah to sloneczko i ciepelko).

Miejsce... ja niestety nie mam miejsca lepszego od Sulejowa (nie bylem, ale na zdjeciach bylo OK).... W sumie to zostaja kiedys przezemnie wspomniane Kozienice, ale atrakcji jest tam mniej niz w Sulejowie.

Bedzie okazja pokazac moja Diablice... bede mial dosc czasu, aby zrobic co trzeba:))
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
Goalkeper 
Spełniony forowicz
Kamikaze Boski Wiatr



R25: R25 brak, Safrane B54G 2.2 dT '97
Imię: Srebrna Strzał
Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 613
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2007-03-28, 08:32   
 

A może byśmy tak uderzyli w stronę czeskiej granicy, a dokładnie do Kudowy Zdrój ? Atrakcji mnustwo, zaczynając od pijali wody źródlanej w uzdrowisku, poprzez Kapilczke Czaszek w Czeremnej, a kończąc na Błędnych Skałkach są tam takie labirynciki więc dla najmłodszych kupa frajdy. No i ładne widoki :) Ewentualnie później można by było się urwać do Polanicy Zdrój (ale wieczorkiem) coby podziwiać fontanne w kolorach świateł, no i do Kłodzka Zdrój zwiedzić Twierdze (też faza na maxa, łażenie po korytarzach - czasami wysokie są na metr że trzeba prawie na kolanach :) - klaustrofobia roolez, do tego zwłoki więźniów czy skazanych zalanych w betonie - obraz prawie jak w Doktorze Spanerze z MEDALIONÓW Zofii Nałkowskiej).
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia :)
Opis objęty jest prawami autorskimi, pobranie go, zmiana i wykorzystywanie możliwe jest tylko po mianowaniu autora na Administrtora lub Moderatora forum R25 :P
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-03-28, 19:26   
 

Panowie już to kiedyś omawialiśmy - ma być w centrum kraju - żeby wszystkim pasowało. Chociaz mnie osobiscie bardzo by sie podobał pomysł Gołuchowa koło Kalisza. Cudze chwalicie - swego nie znacie - Kolego :)
_________________

 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2007-03-28, 19:30   
 

Jasne centrum to najbardziej optymalne miejsce dla każdego... w końcu jak sama mówi on by być ogólopolski czyli dla kazdego :)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
Imię: BrownSugar/Twin
Wiek: 58
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2007-03-28, 22:04   
 

Nie wiem Tomek, czy dobrze rozumiem. Ale jak mamy poznać nowych fajnych ludzi, jeśli info o zlocie umieszczasz w strefie klubowej? Gdybym przed rokiem nie czytał o Sulejowie nie byłbym w Klubie.

Jeśli chodzi o miejsce letniego zlotu- pasuje mi wszystko. Sulejów jest dobry, bo blisko, a i tak głównie chodzi o to, aby sie spotkać.
Inne lokalizacje dla mnie też atrakcyjne. Ale jeśli założeniem jest, aby jak najwięcej ludzi zjechało- to niestety trzeba centralną Polskę obstawiać.
Sulejowa nie bedę krytykował, bo nie ma za co- było świetnie i nie mam lepszego pomysłu.
_________________
A part le sexe Francais, superbe, il y a aussi la motorisation Francaise!
>>>>>>>>> Mam na imię Janusz i jestem renoholikiem <<<<<<<<<<
 
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2007-03-28, 22:54   
 

w sulejowie było niezle ale mysle ze to była w zasługa pogody no i atmosfery jaką wszyscy stworzyli, a jak by cały czas padał deszcz to te sulejowskie atrakcje by chyba marnie wypadły.
Ja tez patrze pod kontem rodziny,przecież nie wszyscy co z nami tam pojadą chcą oglondac cały czas nasze renie na parkingu,nam moze to sie nie znudzi ale trzeba tez pomyslec o innych
Pomysł galkopera bardzo mi sie podoba, bo nawet jakby pogoda nie dopisała to by było co robic.
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2007-03-28, 23:23   
 

Janusz napisał/a:
Ale jak mamy poznać nowych fajnych ludzi, jeśli info o zlocie umieszczasz w strefie klubowej?


Ano jak się już coś ustali to i reszta forumowiczów się dowie. Tak właśnie było poprzednim razem. Nie widzę takiej możliwości, aby 300 osób dyskutowało o organizacji spraw klubowych, a taką sprawą jest niewątpliwie zlot. Od samej organizacji są GURU, a to że się pytają klubowiczów o zdanie, to chyba na ich plus zaliczyć trzeba.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 30