:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Wstępne propozycje miejsc na Zlot Letni 2011r
Autor Wiadomość
Helga
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-30, 12:28   
 

$SKORPION$ napisał/a:
nawet do połowy maja,więc po co ta panika


A mnie, jak dzwonilam na Mazury, osoba decyzyjna osrodka powiedziala, ze w ciagu 2 tygodni mam przedstawic ostateczna liste do rezerwacji, nastepnie dostane do podpisania umowe i mam wplacic 30% zaliczki. Czytli de facto rezerwacja zostaje zamknieta w ciagu 4 tygodni.

Na pewno wszystko zalezy od konkretnego osrodka, a Bory Tucholskie z pewnoscia nie maja takiego wziecia jak Mazury.
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-01-30, 12:33   
 

Mazury to inna bajka.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-15, 21:32   
 

jak już pewnie większości jest wiadomo, w miniony weekend udałem sie na osobiste rozeznanie miejsca zlotu letniego. Z Łodzi do Koronowa jest niecałe 250 km trasy. Pogoda na podróz była wspaniała. Zatankowałem gazem Bordówkę i jazda.



ponieważ nie wyjechałem wczesnym rankiem jak zaplanowałem - lecz nieco później - przerw specjalnie nie robiłem. Raz tylko na przerwę namówili mnie mili panowie w srebrnej kia no i raz musiałem się zatrzymać kiedy na poboczu zauważyłem R25 na bydgoskich numerach



Kierowca okazał się sympatyczny człowiek - a jakże z Koronowa - na stałe pracuje za granicą, zjechał do syna na urodziny, jak dobrze zrozumiałem. Autko to TX V6



po krótkiej pogawędce i pozostawieniu namiarów na forum, wyruszyłem w dalszą drogę. Po chwili osiągnąłem cel podróży gdzie spotkałem sie z Białaskiem



a teraz właściwy opis dotyczący miejsca na zlot. Ośrodek "Rybakówka" położony w Sokolu Kuźnicy oddalony jest jakies15 km od samego Koronowa. To ostoja ciszy i spokoju, w lesie, nad samym zalewem koronowskim. Dla jednych to może byc zadupie, dla innych w tym właśnie tkwi atrakcja tego miejsca.





ze względu na porę - wiosenne roztopy - ośrodek nie prezentuje sie zbyt okazale na pierwszy rzut oka. Prowadzi do niego droga gruntowa, upszczona w chwili obecnej błotnymi kałużami.





Na miejscu domki przeważnie typu Brda - takie jak były w Ustroniu - każdy z nich z węzłem sanitarnym, czyli wc, natrysk i umywalka









domki są nawet dość fajnie wyposażone





na miejscu jest duża sala z bufetem





dla nas ma byc mniejsza sala położona bliżej domków - pomieszczenie około 50 metrów kwadrat. Jest także czynny latem sklep spożywczy i rodzaj wyszynku



na miejscu przystań statku spacerowego oraz kąpielisko. W tym roku ma być wybudowana nowa przystań i molo





i to tyle jeśli chodzi o sam ośrodek. Grilla możemy robić, muzyką możemy grać. Gorzej z ogniskiem bo to las.
Inne atrakcje sa niestety dopiero w oddalonym nieco Koronowie. Jest to kolegiata i klasztor, ciekawa ścieżka przyrodniczo dydaktyczna, rynek miasta, czy najwyższy w Europie most kolei wąskotorowej









Kolega Białasek obiecał też atrakcje w postaci pieczonego prosięcia (forma składkowa) i miejscowego napitku (tu nic o składkach nie było). Możemy tez zwiedzic elektrownie wodną i zobaczyć tamę ziemną na zalewie koronowskim



reszta to po prostu wspaniałe widoki









Czekamy więc z kolegą Białaskiem na pytania i - oczywiście - zgłoszenia na zlot letni 2011.
_________________

 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-15, 21:39   
 

Busiek napisał/a:
1. Adam - 2 szt - od piątku do niedzieli
2. Lipidor - 2szt w porywach do trzech
3. Tombogi - 4 szt
4. tomala -2szt -od piątku do niedz.(może być parę dni dłużej,jeśli Białaska napitki będą ok)
5. Busiek - 1 szt. (możliwe zwiększenie uczestników ;))
_________________

 
 
Oluś 
Spełniony forowicz
oluś


R25: 2.2GTX,1989;Saf2.2,RN,1993;2,5V6Turbo;Espace2
Imię: Czarna, Szafa,
Wiek: 54
Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 366
Skąd: Lublin/Hvar/Split
Wysłany: 2011-03-17, 12:31   
 

Oluś - sztuk (na razie) jeden :):):) prosze dopisac :)
_________________
SEA... SEX... SUN...
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-26, 14:14   
 

1. Adam - 2 szt - od piątku do niedzieli
2. Lipidor - 2 szt w porywach do trzech
3. Tombogi - 4 szt
4. Tomala - 2 szt - od piątku do niedz. (może być parę dni dłużej, jeśli Białaska napitki będą ok)
5. Busiek - 1 szt (możliwe zwiększenie uczestników)
6. Oluś - 1 szt
7. Białasek - 1 szt

no nie pchajcie się tak :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adam 2011-03-26, 14:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
białasek 
Raczek


R25: 2,2 TX J7T 1990
Imię: białowłosa
Wiek: 59
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Koronowo
Wysłany: 2011-04-18, 20:27   Propozycje na zlot letni.
 

Szanowni koleżanki i koledzy czuję się w obowiązku poinformować ,o czym nie napisał kolega Adam ,że cena od osoby się nie zmienia ale domki muszą być zapełnione po 6 osób na domek.W związku z powyższym proszę się tak dobrać aby domki były obłożone na 6 osób na dobę, w przeciwnym razie gdy obsada domku będzie mniejsza należy zapłacić za cały domek.Co do napitków oświadczam, że bimbru nie pędzę,co bezpodstawnie sugerował kolega Adam bez konsultacji ze mną.Ośrodek nazywa się Sokole a nie Rybakówka jak napisał kolega Adam i znajduje się nad pięknym Zalewem Koronowskim a nie w Borach Tucholskich.Ośrodek jest położony nad samym brzegiem Zalewu Koronowskiego,stąd jak określił to kolega Adam totalne zadupie.Jeśli chodzi o pieczonego prosiaka jest to koszt 500,00.Prosiaka należy zamówić 2 tyg. przed terminem a co za tym idzie uiścić odpowiednią opłatę.Proszę szanowne koleżanki i kolegów chętnych na zlot który proponujemy z kolegą Adamem o potwierdzenie przybycia, a co za tym idzie o wpłatę zaliczki ,tyt. potwierdzenia obecności.Sądząc po frekwencji należy się zastanowić czy zlot w tej miejscowości wogóle ma sens i czy szanowni koledzy wogóle chcą się spotkać.Na potwierdzenie obecności czekam do 01.05.2011r.telefonicznie na mój numer tel.516081100.
_________________
xxxx
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-04-19, 22:51   
 

gdzie ta cena jest bo mi na oczy padło?
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-04-19, 22:55   
 

lipidor napisał/a:
gdzie ta cena jest


strona 5 tematu - mniej-więcej tak pośrodku
_________________

 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2011-04-20, 10:00   
 

Jak wygląda rozkład łóżek w domku 6 osobowym i co się stąło z domkami 4 osobowymi ???
Bo jak sądze zdjęcia powyżej , pokazuja właśnie domek 4 osobowy .
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-04-28, 20:41   
 

Tylko tylu ( a może trzeba napisać -AŻ TYLU ) chętnych na letni zlot????

Białasek prosil by do 1 maja dać mu potwierdzenie - zanosi się ,że spota letniego
sobie zrobimy :roll:
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2011-04-28, 23:21   
 

No jak na razie to dostał kilka pytań i czekamy na odpowiedź z jego strony
_________________
 
 
 
białasek 
Raczek


R25: 2,2 TX J7T 1990
Imię: białowłosa
Wiek: 59
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Koronowo
Wysłany: 2011-05-01, 12:31   ZLOT
 

Jak już pisałem domki tylko są 6-cio osobowe.U góry są dwie sypialnie w każdej po dwa tapczaniki jedno osobowe na dole kanapa dwu osobowa cena wynegocjowana od osoby to 28zł za dobę czyli za domek na dobę płacimy 168zł,czy będą w domku 3 osoby czy sześć osób.Podaję jeszcze raz swój numer telefonu:516081100.Myślę że osoby zainteresowane będzie stać żeby do mnie zadzwonić i uzgodnić szczegóły
 
 
lipidor 
Administrator



R25: 2l, GTS, gaznik, B29705, 1985
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 472
Skąd: francja
Wysłany: 2011-05-01, 14:33   
 

Właśnie dzwoniłem do Białaska i zgłosiłem akces swój i Helgi. Z tego co wiem to szanowni forowicze nie wykazali żadnej solidarności ani chęci współpracy z organizatorem. Zapytuję więc z tego miejsca: o co żesz tu chodzi? Bo przecież chyba nie o żadne dziwne ambicje i walkę komu przypadnie kolejny zaszczyt organizatora zlotu? Chcemy się spotkać czy nie?

MaciejR21 napisał/a:
jak sądze zdjęcia powyżej , pokazuja właśnie domek 4 osobowy


Jak na mój gust to domki sześcioosobowe. Parka na górze i czworoboczek na dole. :mrgreen:
_________________
Prawdziwy mężczyzna sika do umywalki.
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-05-01, 15:09   
 

Przedewszystkim, gdzie jest na stronie głownej informacja o zlocie ?. Wchodząc w zakładkę Zlot Letni ,wchodzi się na stronę Wstępnych propozycji.

lipidor napisał/a:
dziwne ambicje i walkę komu przypadnie kolejny zaszczyt organizatora zlotu?


Nie widzę w tym jakiejś walki ,ani tym bardziej zaszczytu organizatora zlotu,bo to raczej wielka odpowiedzialność ,stres -czy wszystko będzie OK.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 29