:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Wstępne propozycja miejsca na Zlot Letni 2014r
Autor Wiadomość
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-09, 18:21   Wstępne propozycja miejsca na Zlot Letni 2014r
 

Zimowego zlotu w tym roku już na bank nie będzie, na ogólnopolskim pewnie miejsca już zaklepane, no to pora teraz zaproponować coś dla miłośników R25. Myślałem o zlocie w okolicach Międzyrzecza - Ziemia Lubuska, atrakcyjne tereny polodowcowe i oczywiście MRU.

http://www.bunkry.pl/pl/index.html

no ja jednak raczej na oględziny w tym roku tam nie pojadę i nie wyszukam ani też nie sprawdzę miejsc noclegowych - chyba, że jest ktoś chętny co mieszka bliżej.

Pomyślałem więc o okolicach Warszawy, a dokładnie zalewu Zegrzyńskiego. Maciek, który tam mieszka niedaleko, zrobił już wstępne rozeznanie

http://www.rewita.pl/wdw-rynia/o-osrodku

jest tam główny budynek ośrodka, domki i uwaga - pawilon. Istnieje możliwość zamówienia takiego pawilonu po atrakcyjnej cenie (bo cały, bo odpowiednio wcześnie, bo Maciek ma tam jakiegoś kumpla.

No i jak wam się podoba taka propozycja?
 
 
mrmellon 
Starszy starszak



R25: Bordówka, jak zatankuje i Adam pożyczy :)
Wiek: 39
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 113
Skąd: Holly_łódź
Wysłany: 2014-02-10, 09:29   
 

bunkry niezłe :) niedaleko jest ośrodek wypoczynkowy w Borowym Młynie co pisałem kiedyś na forum, a dokładnie tutaj http://www.renault25.eu/viewtopic.php?t=5177

Heinzu z pewnością zechce odwiedzić teściówkę :D
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-10, 10:25   
 

mrmellon napisał/a:
Heinzu z pewnością zechce odwiedzić teściówkę


no to może szybciutko pojedźcie i ugadajcie warunki ewentualnej miejscówki w Borowej Zatoce. Do końca lutego chciałbym znać konkrety.
_________________

 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-02-10, 13:15   
 

Nie wiem, czy się wybierzemy w tym roku, musimy przegadać sprawę w domu, ale jeśli chodzi o Zalew Zegrzyński, ja osobiście jestem na nie. Kojarzy mi się z mega brudem, korkami i tłumem. A co do bunkrów - mam pytanie, czy to jest fajny, ciekawy teren tak w ogóle? I w jakim terminie w tym roku ma się odbyć zlot? Dzięki za info :)
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
maciek 
Starszy starszak


Wiek: 50
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 138
Skąd: warszawa
Wysłany: 2014-02-10, 13:42   
 

jest to dawny wojskowy dom wypoczynkowy,a co za tym idzie bardzo wysoki standard...piekne larze i super miejsce na długie spacery brzegiem jeziora.jest kilka osrodków nad jeziorem ktore ze soba sasiaduja,mozna do nich przejsc nadbrzeznym deptakiem.ludzi owszem sporo,czesc przyjezdnych,reszta to letnicy z okolicznych działek i ich goscie.sporo knajp o roznym standarcie,piekne poł dzikie tereny w dorzeczu bugo narwi..jesli chodzi o brud to jak wszedzie,jak sie dba tak sie ma.sa firmy wywozace nieczystosci,poza tym oczyszczalnie scikow ktore poprawiły standard odpoczynku.teren stosunkowo bezpieczny duzo policji.jesli ktos lubi wedkowac to tez swietne miejsce.jesli chodzi o atrakcje to kursuje statek z wawy-i odbywa kilkudodzinna zegluge po jeziorze zegrzynskim,oczywiscie zatrzymujac sie tu i tam,..to tyle,gdyby ktos miał jakies pytania to chetnie odpowiem...
 
 
mrmellon 
Starszy starszak



R25: Bordówka, jak zatankuje i Adam pożyczy :)
Wiek: 39
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 113
Skąd: Holly_łódź
Wysłany: 2014-02-10, 13:50   
 

tia... bardzo szybciutko Adamie pojedziemy :) chyba weżniemy baccarę bo ma gaz zainstalowany :P
 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2014-02-10, 14:57   
 

balum napisał/a:
I w jakim terminie w tym roku ma się odbyć zlot?


Termin został już ustalony kilka lat temu i są to oczywiście okolice 15 sierpnia. W tym roku zlot zacznie się 14, a skończy 17 sierpnia (czwartek przyjazd, a w niedziele odjazd :)).

Czekamy na konkrety ze strony organizatora :P
_________________
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-02-10, 14:57   
 

No i się zaczęło :evil:
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-10, 16:48   
 

mrmellon napisał/a:
chyba weżniemy baccarę bo ma gaz zainstalowan


weźcie, dam wam tylko namiary na zakup skrzyni z Francji. Obiecuję zainstalować ją osobiście, bez względnej zwłoki natychmiast po dostarczeniu nad Jasień.

Cytat:
I w jakim terminie w tym roku ma się odbyć zlot?


też mi się tak wydawało ze termin jest stały, przynajmniej od kilku zlotów

$SKORPION$ napisał/a:
No i się zaczęło


Grześ, to jest forum dyskusyjne, wyluzuj :)
_________________

 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-02-10, 17:57   
 

Właśnie żeby uniknąć błędów ostatnich lat 2010 -2012 w których to latach z różnych powodów, wynikały pewne nieporozumienia ,nawet kłótnie do których doprowadzały ,Adam właśnie te pseudo dyskusje nad lokalizacją zlotu.
W zeszłym roku nie było żadnych propozycji "tu czy tam ,a może jeszcze gdzie indziej " tylko powstał 27 lutego temat o zlocie ,w którym były konkrety /termin,lokalizacja,ceny/ i komu to odpowiadało zapisywał się na listę.
Obyło się bez zbędnej dyskusji w tego typu przedsięwzięciach.
Sprawa jest prosta zgłasza się organizator ,podaje konkretną lokalizację ,warunki ,ceny i otwiera zapisy.
http://www.renault25.eu/v...+kamienica+2013
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-10, 20:53   
 

$SKORPION$ napisał/a:
Sprawa jest prosta zgłasza się organizator ,podaje konkretną lokalizację ,warunki ,ceny i otwiera zapisy


no niby tak, ale zależy mi na tym, żeby było nas jak najwięcej a nie tylko Ci którym miejscówka akurat "pasuje".
_________________

 
 
Busiek 
Fachowiec



R25: 2,0 TXI, J7R 726, B294, 1991 (grudzien)
Imię: Olimpijka
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1284
Skąd: Kłodzko - DKL
Wysłany: 2014-02-10, 21:01   
 

Adamie nie ma co się oszukiwać. Osoby, które chcą przyjechać na zlot i się spotkać to przyjadą chociażby miałby pokonać 1000 km. Jeśli ktoś będzie miał do miejsca zlotu ok. 25-50 km. A nie przyjeżdżał bo mu się nigdy nie chciało to i teraz znajdzie wytłumaczenie, żeby się nie pojawić :/ .
Chociaż rozumiem Twoje dobre intencję :)
_________________
 
 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-02-10, 22:02   
 

Adam napisał/a:
Zimowego zlotu w tym roku już na bank nie będzie

A tak liczyłem na zimowy w tym roku . Na bank bym był :P
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
Ostatnio zmieniony przez $SKORPION$ 2014-02-10, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maciek 
Starszy starszak


Wiek: 50
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 138
Skąd: warszawa
Wysłany: 2014-02-10, 22:28   
 

w 100 procentach busiek ma racje,.uwazam ze dyskusja nic nowego nie wniesie,ewentualnie tylko wiecej znaków zapytania,zaczna sie twozyc problemy i dylematy
 
 
balum 
Młodszy starszak



Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 81
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-02-10, 22:48   
 

No naprawdę, bardzo przepraszam, że zadałam pytanie w temacie "wstępne propozycje na zlot" i że nie wiem, w jakim terminie się odbywa, i że nie znam Ziemi Lubuskiej. Kajam się, więcej nie będę. A w ogóle mogłam sobie sprawdzić sama zamiast zaśmiecać temat, prawda? Tak to jest, jak się nie bywa na forum, ludzie się denerwują, że jakiś ciemniak nie odpowiada na prosto zadane pytanie. No to odpowiadam: ja nie jadę. Dziękuję za miłą rozmowę.
_________________
balum, balum :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 30