:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Tombog
2009-04-20, 21:59
zlocik i po zlocie
Autor Wiadomość
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-03-02, 16:39   zlocik i po zlocie
 

Pora chyba na jakieś podsumowanie.
Dziękuje wszystki za przybycie i udział. Także tym co wpadli tylko na chwilkę, żeby udowodnić, że mimo występujących ostatnio podziałów i personalnych niechęci - miłośc do R 25 to jest to co nas łączy a nie dzieli.
Zobacz zdjęcia !!!
Dziekuję:
Adawenowi z Żoną, Maćkowi i Marioli, Skorpionowi, Tombogowi z Synem, Olusiowi, Patrykowi z Tatą, Dekaemowi, Jackowi G. z Małżonką, Maćkowi G. z Esterą, Bogusi Grzybkowej (bez męża ;) ) Oli i Krissowi oraz mojemu Imiennikowi mam nadzieję , że nikogo nie pominąłem. Dziękuję przesympatycznym Gospodarzom (Jaguary - bajka!!). Dziekuję, że swoim przybyciem pomogliście uniknąc kompromitacji (rezygnacje z zamówionych pokoi i pozostawienie zlotu troche samopas). Dzieki Wam wszystko się udało a atmosfera jaka towarzyszyła Naszemu spotkaniu pozostanie długo w pamięci!!. Czekam już z niecierpliwością na następne spotkania no i na Zlot Letni!!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Tombog 2009-03-06, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adawen 
Częsty forowicz



R25: R25: 2,9 BACCARA 92 r.
Imię: Żabka
Wiek: 75
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 220
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-03-02, 17:00   
 

Adam, nie bądź taki skromny. Twarz pogodniejsza w miarę rozwoju sytuacji. Przetrzymałeś.
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2009-03-02, 22:38   
 

Też chciałem podziękować jako uczestnik, innym uczestnikom bo tylko tacy byli na zlocie :). Jak by nie było wszyscy mieli wkład w stworzenie przyjaznej, a przede wszystkim wesołej atmosfery. Więc dziekujmy sobie nawzajem :).

Jak było nie będe pisał bo wyjdzie na to że "zachwalam" i sieje jakąs propagandę ...kto był ten wie i to się liczy :).
Długo się tak nie ubawiłem.
A teraz małe streszczenie.

Głownym tematem stała się GORĄCA KOLBA Adama :mrgreen:
Gdy tylko wysiedliśmy z samochodów, Adam zakomunikował mi że ma w bagażniku lutownicę i klamoty które trzeba polutować. Podtrzymałem swoje postanowienie z shutboxa i powiedziałem że nie będe nic grzebał na zlocie ;).
Wówczas to Adam ogłosił że przyjdzie w nocy i włoży mi do ręki GORĄCĄ KOLBĘ, zapytałem więc czy do buzi też dostanę ??? :mrgreen: :mrgreen:
Więcej nie trzeba było jako iż towarzystwo było w większości męskie :D:D. Potem jeszcze postraszył że wyprowadzi z pokoju Marilę zeby nic nie widziała.
Dodając do tego tabliczki które można obejrzeć w galerii, możecie sobie wyobrażić jakie padały salwy śmiechu jak rozmowa schodziła na kolby ...trzepanie i inny takie :).
Żeby było jeszcze weselej Adam zaprezentował nam gadżety ktore to wozi w bagażniku ale o tym niech napisze sam bo nie wiem czy mogę :oops: :mrgreen: :roll:
Jak to nazwał dobitnie DKM z pełnym uśmiechem na twarzy .." Zlot onanistów ..."
Jeśłi chodzi o rozrywkę to także było rewelacyjnie, ktoś kto słucha raczej cięzkiej muzyki a potrafiący sie pogibać przy hitach rodem z ESKi to juz nie lada wyczyn ...a mowa tutaj oczywiście o Tomku :D. Nie były to długie występy ale były ..między w czasie przejsć z baru do kręgielni gdzie niestety poniósł porażke po ktorej musiał sie podzielić po równo finlandią z uczestnikami turnieju :) ( i nie tylko ).
Tombogowe występy na lodowisku następnego dnia to tez istny majstersztyk :D:D. Zamieszczę jakieś zdjęcia żeby choć troche przybliżyć to o czym pisze :D.
Grilowe ognisko było też bardzo przyjemne ..oczywiście gdy padało pytanie " Czy mogę sobie zamoczyć " ( a chodziło o kielbasę i musztarde ) , wybuchały salwy śmiechu ....jako iż był to " złot onanistów ", ale może DKM coś napisze w tym temacie bo to jego stwierdzenie :D.
Przy kombinowaniu noclegów , jak ustaliliśmy że Adam będzie spał w jednym pokoju z nami ...padł na mnie blady strach. Przed oczami staneła mi .... nocna KOLBA !!!!!
Zawiedłem sie jednak bo Adam nie pojawił sie przez cała noc .... on i jego kolba gościła w innym pokoju ..przy czym lokatorzy owego pokoju nie wyglądali ciekawie następnego dnia ...nie wiem z jakiego powodu ...może alkohol ?!?! :D:D :mrgreen:
Długo by pisac , nie chce nikomu wciskać na siłe stwierdzenia " Żałujcie że nie byliscie " bo być może wielu osobom nie pasowało , innym poprostu sie nie opłacało bo droga daleka koszty duże a to tylko jedna noc , jeszcze inni poprostu olali sprawe. Każdy mógł mieć inne powody ...
I to tak w skrócie tyle bo nie sposób wszystkiego opisać.
Ja napisze .. SZKODA ŻE WAS NIE BYŁO bo było by zapewne jeszcze więcej humoru i zabawy. Dzieki jeszcze raz wszystkim obecnym :).
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Oluś 
Spełniony forowicz
oluś


R25: 2.2GTX,1989;Saf2.2,RN,1993;2,5V6Turbo;Espace2
Imię: Czarna, Szafa,
Wiek: 54
Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 366
Skąd: Lublin/Hvar/Split
Wysłany: 2009-03-03, 11:24   pozlotowo :)
 

I ja dziękuję Adasiowi i wszystkim za naprawdę WSPANIAŁE spotkanie :) Szkoda tylko że tak krótko trwało :( tymbardziej moje myśli skupiają się i wzmacniają na Zlot Letni :):):)

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ :) Było Pysznie :):):):):):):):):):):):):):) i przepraszam że tak szybko musiałem wracać do domu i nie zdążyłem się z wszystkimi pożegnać - Wybaczcie mi ten nietakt - ale z taką zajefajną ekipą pożegnanie to bardzo ciężka trauma, jak wiecie tych co się najbadziej lubi to ciężko się z nimi rozstać :):):) a tak smutny odjazd po niesamowitym spotkaniu :)

No - aby do Letniego :)

Pozdrawiam :)
_________________
SEA... SEX... SUN...
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2009-03-03, 23:12   
 

Tiaaaa :). Pogibawka, maczanko, kulomioty, dwa fińskie grzmoty, kolba adama, bibka do rana, śliski poranek, strzały do szklanek, parking z reniami, wariaci sami, długie rozmowy, to zlot zimowy :)

Dziękuję również wszystkim i do szybkiego zobaczenia :). To trzeba powtórzyć :)
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-03-04, 11:53   
 

Kurcze obejrzałem zdjęcia i bardzo żałuję że nie mogłem się z wami spotkać w tej wspaniałej atmosferze. Już wiem że na letni się nie załapię ale na jakiś mniejszy napewno. Chyba wybiorę się do Borek ale to jeszcze zobaczymy, a poza tym tam nie ma takiej ekipy jak na naszych klubowych zlotach.

Echhh zazdroszcze :D
_________________

 
 
$SKORPION$ 
Znawca
Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2.9, V6 Injection, B29F, 1990 automat
Wiek: 71
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 900
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2009-03-04, 12:57   zlocik
 

Serdecznie dziekuje wszystkim uczestnikom zlotu za wspaniałą atmosferę, wesołą zabawę oraz pełne humoru rozmowy przy współnym stole. Jeżeli nie spotka mnie taki pech jak w zeszłym roku to napewno zjawię się na każdym zlocie i nam nadzieję spotkać jeszcze większe grono miłośników R25. DZIĘKUJĘ.
_________________

$SKORPION$ Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ
 
 
 
MaciejR21 
Specjalista
Vice Vice Vice Prezes OSZ



R25: 2,9 V6 Injection Z7W B29F 1990
Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 1603
Skąd: Grudziądz/Pszczyna
Wysłany: 2009-03-04, 19:33   
 

Wstawiam link do doatkowych zdjęc. Bez cenzury, poszły wszystkie z aparatu :).
http://maciejr21n.fotosik.pl/albumy/597513.html

W Borkach będzie też niezła impreza. Zapowiada sie masa ludzi, być może uda sie pobić rekord ilościowy z roku 2005 kiedy to na zlocie PIKURa było najwiecej osób i aut :). R25 też nie zabraknie mam nadzieję ale to zależy od ludzi ...
_________________
Nie sztuka być królem. Sztuką jest być dobrym królem.
 
 
 
Adawen 
Częsty forowicz



R25: R25: 2,9 BACCARA 92 r.
Imię: Żabka
Wiek: 75
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 220
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-03-05, 20:17   
 

Takiego spektaklu nie da się wyreżyserować i takiej atmosfery nakazać. Dla mnie rewelacja. Chciałoby sie wracać do kazdej chwili spędzonej wspólnie z pogodnymi i szczerymi ludźmi. Prosi sie o powtórki. Dziękuję wszystkim za pełen uśmiechu czas.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 21