:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Konrado
2006-11-12, 11:35
Coś mi nie gra z tym forum:/
Autor Wiadomość
Rychuluki
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-12, 02:01   Coś mi nie gra z tym forum:/
 

Kurde od kilku dni jak wchodze na forum to jestem niedość że wylogowany( a zawsze byłem co za pierwszym razem mnie to zdziwiło), to jeszcze jak się zaloguje to po otwarciu kolejnej strony automatycznie się wylogowuje i musze logować jeszcze raz, a ta czynnośc musze powtarzać bez końca. Zauważyłem to w dniu kiedy dodawałem fotki i dodałem tylko 2 z kilku które jeszcze dodam ale w wyniku presji i zła jakie wywierało na mnie logowanie sie bez końca (nieraz nawet bez skutku, bo po zalogowaniu byłem nadal wylogowany), nie mogłem ukończyć tej jakże zaszczytnej czynności którą jest załanczanie zdjęć mojej renii aby inni mogli zobaczyć cóż ja posiadam. Prosze was zróbcie coś żebym mógł się zalogować na forever i żeby napis Zaloguj wreszcie znikł bo monitor w tym miejscu zaczyna mieć pęknięcia co odzwierciedla moją mroczną strone duszy :evil: :evil:
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-11-12, 10:57   
 

Sprobuj usunac pliki cookie bo byc moze cos ci sie w nich pokielbasilo i dlatego przegladarka zapomina cie pamietac. Po usunieciu zaloguj sie i zaznacz zeby zapamietalo logowanie i powinno byc dobrze.
Ja zauwazylem ze mnie wylogowuje jesli sie zaloguje na jakims innym komputerze (np. jade do kobiety i na jej kompie sie zaloguje to pozniej jak wroce do domu to juz jestem wylogowany) ale to normalka.


ps. Konrad moze przenies ten temat w odpowiednie miejsce...?
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-11-12, 11:31   
 

Sie robi... własnie otworzyłem przeczytałem i przeniosłem :mrgreen:
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Rychuluki
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-12, 22:42   
 

Kurde usunełem wszystko z ciasteczek i niestety nadal tak mi się robi:( To jest bardzo złe i powoduje że nie przesiaduje tyle na forum oraz nie udzielam się w tematach chociaz bym chciał. Co zrobić żeby to działało :?:
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-11-12, 23:27   
 

A może zainstaluj sobie 2 przeglądarke ? i sprawdź czy bedzie ok
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2006-11-13, 09:28   
 

Sprawdź przedewszystkim wszelkie zabezpieczenia typu fitrewall, zapora, itp... Często zbyt mocno zabezpieczony komputer uniemożliwia normalną pracę. Nie ma tu znaczenia, że na innych forach problem nie występuje. Mogą mieć inną politykę bezpieczeństwa.
Możesz jeszcze udać się do innego komputera (kolega, kawiarenka) i upewnić się, że wszystko gra. Jeśli tak będzie, to zacznij szukać u siebie wirusów, robaków i innych mend, które też często blokują to i owo w komuterach, byle wykonać prawidłowo, to do czego zostały stworzone :D
Bardzo dobrze robi też przeinstaslowanie systemu w osteczności. Sprawdzone i działa :D
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Oluś 
Spełniony forowicz
oluś


R25: 2.2GTX,1989;Saf2.2,RN,1993;2,5V6Turbo;Espace2
Imię: Czarna, Szafa,
Wiek: 54
Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 366
Skąd: Lublin/Hvar/Split
Wysłany: 2006-11-14, 00:40   
 

Lub skontroluj kompa czy przypadkiem nie ma wirusów, trojanów, adware... etc... Najlepiej www.mks-vir.com.pl :) Skanerem On-Line przeleć kompa :):):)
_________________
SEA... SEX... SUN...
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-11-14, 11:47   
 

mks to taka sredniawka jest.. i to chyba tylko ostatecznosc jesli chce sie skanowac on-line wole jednak jakiegos nortona lub chocby pande
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Goalkeper 
Spełniony forowicz
Kamikaze Boski Wiatr



R25: R25 brak, Safrane B54G 2.2 dT '97
Imię: Srebrna Strzał
Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 613
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2006-11-14, 11:59   
 

a ja polecam AVAST HOME EDITION www.avast.com wersja Home jest gratis do ściągnięcia po instalacji reset kompa i skanowanie przed uruchomieniem windy później wejście we właściwości antywira i wpisanie klucza który można otrzymać przeprowadzając rejestrację na stronie domowej programu ZAPRASZAM I POLECAM

P.S.
Nawet po skanowaniu nim komputera, który był chroniony Nortonem, Panda czy Mks znajduje wszystkie świństwa w komputerze. Wybór należy do Was.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia :)
Opis objęty jest prawami autorskimi, pobranie go, zmiana i wykorzystywanie możliwe jest tylko po mianowaniu autora na Administrtora lub Moderatora forum R25 :P
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2006-11-14, 13:10   
 

Uzywalem kiedys MKS'a i chwalilem dopoki nie zainstalowalem NOD32 :) Szybki, malo obciaza kompa, nie daje sie wylaczyc przez wiruski (tak jak np. norton) i wylapuje wszystko co trzeba. No ale to tak OT... Skoro ciasteczka nie pomagaja to moze tak jak wczesniej Tombog sugerowal zbyt zabezpieczony system? (poziom zabezpieczen przegladarki, blokada cookies itp)
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
szopen 
Spełniony forowicz



R25: 2,2/2,5 TX/V6Turbo J7T/Z7U B29E/B29G 86?/90
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 497
Skąd: Radom
Wysłany: 2006-11-14, 19:52   
 

NOD32 to potega zgadzam sie... uzywalem wielu antywirusow, ale NOD32 bije je na glowe.

Sciagasz wersje testowa i masz miesiac za darmo, potem wywalasz, instaluejsz znowu testowke i znowu miesiac za darmo:)))
_________________
The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
Harlan Ellison
 
 
 
Katii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-14, 20:54   
 

to już avast lepszy, aktualizuje się codziennie i jest na rok i też jest darmowy :)
 
 
Patryk 
Kandydat na znawcę



R25: była R25 2,2 TX J7T B29B 1991
Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-11-14, 21:21   
 

no to ja za porozumieniem z Zulusem wykopałem nortona2005 i mam nod-a 32 :mrgreen: pierwsze wrażenia hm..niezły :P teraz jeszcze poszuka seriala i bedzie lux :D
_________________

 
 
 
Goalkeper 
Spełniony forowicz
Kamikaze Boski Wiatr



R25: R25 brak, Safrane B54G 2.2 dT '97
Imię: Srebrna Strzał
Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 613
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2006-11-15, 08:40   
 

Katii, dzięki za poparcie :*, ale na rok masz tylko klucz a później ta sama procedura jak przy pierwszej instalacji. Wchodzisz raz jeszcze na strone po nastepny klucz aktywacyjny :). A dla panów informacja, że instalka programu zajmuje max. 12 MB
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia :)
Opis objęty jest prawami autorskimi, pobranie go, zmiana i wykorzystywanie możliwe jest tylko po mianowaniu autora na Administrtora lub Moderatora forum R25 :P
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
Imię: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
Skąd: LSW
Wysłany: 2006-11-15, 14:17   
 

A mi to w sumie rybka bo i taK staram się robic format C że mi wystarczy to co mam... ;)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 26