:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
logo renault25plm11
Autor Wiadomość
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
  WysÅ‚any: 2005-07-18, 12:51   logo renault25plm11
 

witam wszystkich komu nie jest obojetne jak owe forum wyglada i jak moze wygladac , jak i tych ktorzy nie przejmuja sie niczym prucz dziury ozonowej i wzrostem wskaznika DOW JONES. chcialbym zaproponowac moze nie konkurs ale przynajmniej dyskusje na temat logo naszego forum. fajnie bylo by chyba gdybysmy wzorem innych klubow wszyscy mieli naklejki dzieki ktorym 1. rozpoznawali bysmy sie wzajemnie po nich 2 dowiedzialo by sie o nas wiecej osob co moglo by skutkowac powiekszeniem grona... wieksze grono wieksza frajda! osobiscie wolalbym sciagnac okragle (moim zdaniem wcale nie fajne) naklejki z szyb PIKUR-a a w to miejsce nakleic logo lub cos w tym stylu r25plm11
gdybysmy takie naklejki mieli napewno bym poznal wczoraj na trasie gdanskiej naszego moderatora a nie zastanawial sie ktoz to ma takie fajne r25 podobne do Tomboga? pozdrawiam blondas

[ Dodano: 2005-07-18, 12:54 ]
ps. sponsor ktory wyprodukuje owe naklejki juz jest.... :mrgreen:
 
 
Zwierzak
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-07-18, 18:10   
 

to jest forum użytkowników RENAULT 25 ;)
a
PIKUR to klub .... nawet nie mają forum chyba... aż tak się stronie ich nie przyglądałem

plm11 to nazwa serwera ;) i w sumie mogła by być jakakolwiek inna zależy jaki jest serwer ;) a jeśli forum zmieni serwer ????


Może by wymyśleć jakąś nazwe naszego forum użytkowników/miłosników r 25
wtedy można by opracować jakieś LOGO
itp. itd
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
  WysÅ‚any: 2005-07-18, 18:51   
 

PIKUR ma swoje forum. nawet 2. techniczne i ogolne ale to nieistotne! nie istotne tez jaki bedzie adres internetowy na naklejce! PIKUR ma tez troche pochrzaniony adres z serwerem w nazwie. to co moim zdaniem wazne to, czy chcemy taka naklejke i co byscie powiedzieli na to aby wygladala jak ulotka ktora mozna pobrac na stronie glownej?? oczywiscie prawie jak ta ulotka a nie doslownie. jutro sie pobawie troche korelem to efekt pokaze w poscie :mrgreen:

[ Dodano: 2005-07-18, 19:02 ]
a poniewaz lepsze jest wrogiem dobrego skasowal bym tylko z ulotki slowa "zobacz zanim wyrzucisz" i poprawil kontur auta coby byl rozpoznawalny przynajmniej dla milosnikow marki! podoba mi sie np. w "centomanni" ze u nich naklejka z adresem ich strony jest obowiazkowa! co nie znaczy ze i u nas musi! :mrgreen:
 
 
Zwierzak
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-07-18, 21:52   
 

No no ;) no to dawaj szybciutko efekt swojej pracy ;) w corelu
Ale chętnie nakleiłbym sobie ;) cosik takiego ;)
byleby by było estetyczne no łatwo rozpoznawalne i żebyśmy się z daleka mogli rozpoznać ;)


A tak przy okazjii rozpoznawania ;) czy jest ktoÅ› na wakacjach w okolicy Koszalina ??
Bo do tej pory widziałem tylko 2 r 25 w koszalinie
a teraz smigneły mi jeszcze dwie w ostatnich dniach ;)
Biała i szara....ale to było z daleka i nawet nie powiem jaki numery/ skąd były ;)
żałowałem tylko że nie mogę pojechać za nimi i wcisnąć im ulotki hihi ;)
A może to ktoś z naszego forum ?:)
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
  WysÅ‚any: 2005-07-18, 22:48   
 

wakacje koszalinie?? :roll: no co tyyy?? sa tam fajne miejsca jak park gdzie jest amfiteatr czy slynne browary i knajpa skansen niedaleko! ale zeby zaraz na wakcje??? hihihihihi tak sie podsmiewam w zartach oczywiscie a pol zimy przemieszkalem na ul Glowackiego w koszalinie hihihihihi najblizsza zime tez spedzam niedaleko bo w kolobrzegu to sie mozemy spotkac! :) reasumujac bardzo lubie to miasto! :mrgreen:
 
 
Zwierzak
[Usunięty]

WysÅ‚any: 2005-07-19, 00:15   
 

hih napisałem w okolicy ;) koszalina ;)
Mielno łazy kołobrzeg ;)

:mrgreen: Żeby sięspotkaćjest wiele fajnych miejsc w okolicy koszalina ;)
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 16