:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: HasÅ‚o:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiana adresu naszej strony ?
Autor Wiadomość
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2005-08-26, 14:11   Zmiana adresu naszej strony ?
 

Temat został wywołany przy okazji innych tematów, stąd mój post.
Są pomysły by zmienić adres internetowy naszego forum. Osobiście nie jestem ślepym fanatykiem obecnego adresu. Jest w domenie plm11.pl z prostej przyczyny: taką mam wykupioną domenę do innych celów i w tej domenie pracuje mój serwer na którym stoi strona. Nie widzę najmniejszych problemów by zmienić to na np. www.renault25.pl, jeśli dotychczasowy właściciel zgodzi się ją do tych celow udostępnić :mrgreen:
Nasza strona nie jest komercyjna i nie nastawia się na zyski. Mam nadzieję, że tak właśnie pozostanie. Wszelkie adresy w domenie plm11.pl są dla mnie bezpłatne, gdyż domena należy do mnie. I przyznam się, że jeden koszt za tą domenę mi wystarczy. Jeśli bardzo chcecie zmienić adres strony na prostszy to piszcie jakie macie pomysły. Może jakaś składka klubowa na takie cele, albo po prostu zostawić darmowy adres taki jak jest.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2005-08-26, 16:18   
 

Ja z tego co wiem na innych forach np mazdaspeed.pl sa pobierane jakies skladki klubowe raz na rok i wtedy kazdy jest w porzadku wobec innych przeciez cale zycie ktos nie bedzie wszystkeigo sponsorowal wiadome ze jesden ma wieksze mozliwosci drugi ciut bardziej ograniczone ale trzeba tak zrobic alby to bylo optymalnie rozlozone pośrod wszystkich wiec ja daje pomysl z jakąś tam skladeczka:) 8)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
ImiÄ™: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
SkÄ…d: Siedlce
WysÅ‚any: 2005-08-26, 16:40   
 

ups to chyba przeze mnie :)
Co do utrzymania domenki to mysle ze skladka klubowa raz na rok powiedzmy 10zl nie bylaby wiekszym problemem dla takich fanatykow R25 jak my :) Ewentualnie jesli bysmy mieli jakies gadzety klubowe to np. do ceny doliczyc powiedzmy 2-3zl na utrzymanie serwisu.
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2005-08-26, 18:11   
 

gadżety masz na myśli podkładki pod tablice?
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
ImiÄ™: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
SkÄ…d: Siedlce
WysÅ‚any: 2005-08-26, 20:36   
 

no nie wiem, zobaczymy co zycie przyniesie :)
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
  WysÅ‚any: 2005-08-26, 20:49   
 

co do skladek to roznie bywa! nie jedno forum sie juz rozlecialo przez to ze wprowadzono skladki! tak bylo wlasnie z www.wkt.etuning.pl co innego gdy sa one dobrowolne! osobiscie jestem przeciwny takiemu rozwiazaniu gdyz zalezy mi na tam aby ciagle sie z wami kuplowac. nie chce sie teraz rozpisywac na temat za i przeciw ale z autopsji "niestety" wiem ze to powoduje pozniej czy wczesniej tylko wasnie.... co do adresu renault.25.pl moge pokryc oplate za domene z wlasnej kieszeni i nie wracajmy do tego wiecej.... jak najbardziej zgadzam sie aby zrobic z ta domena co tylko uznamy za stosowne pod warunkiem ze dla dobra forum :mrgreen:
 
 
fizyk 
Spełniony forowicz
ful Å‚opcja:D


R25: 2.8 V6i Z7W B29G 1990
Wiek: 41
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 368
Skąd: dębica podkarpackie
WysÅ‚any: 2005-08-26, 20:52   
 

trzeba sie zastanowic czy przeszkadza nam ten adres bo jest brzydkii czy z innych powoidów..
jeżlei uważacie ze adres trzeba zmienic to ja nic przeciwko składce niemam. a jeżeli chodiz o gadżety to chyba musiala by sie za to wziac jakaś operatywna osoba (tak jak blondas za naklejki) bo z gadania to nie że nie ma nic bo od tego zawsze sie zaczyna ale na gadaniu nipowinniśmy pozostac.. chyba ze mamy posostac to nie gadajmy
pozdrawiam :)
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
  WysÅ‚any: 2005-08-26, 20:58   
 

dysponuje duza iloscia wolnego czasu i od 20 sierpnia pracuje dla agencji reklamowej.... podejme kazde rozsadne zlecenie od naklejek przez polary po dlugopisy ,flagi,banery itp...no problem jak mawial ALF... :mrgreen:
co do adresu bylby poprostu latwiejszy do zapamietania.
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
WysÅ‚any: 2005-08-27, 00:16   
 

Ja przeciwko temu adresowi nic nie mam. Mam forum dodane do ulubionych więc i tak go nie wpisuje. Zresztą i tak go pamiętam. Jak coś jest dobre to po co psuć. Dzięki tombog wogóle za idee
_________________

 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
ImiÄ™: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
SkÄ…d: Siedlce
WysÅ‚any: 2005-08-27, 00:51   
 

Co do gadzetow to juz sprawa na inny watek. Jesli chodzi o ewentualne skladki to oczywiscie dobrowolne bo przeciez to rodzina 25-fanow a nie jakas "firma" sp. z o. o. :)
Adresik zly nie jest bo dobrze ze wogole cos jest (to chyba jedyna strona w kraju poswiecona temu mobilkowi) ale sami przyznacie ze latwy adres do zapamietania to ulatwienie zeby do nas trafic (np. gdy juz rozdamy wszystkie ulotki :mrgreen: ).
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
  WysÅ‚any: 2005-08-27, 14:42   
 

dokladnie... gdy rozdamy juz wszystkie ulotki i zabraknie kartridzy do drukarek w polsce :mrgreen: ...
co do adresu moje zdanie jest takie ze nie wazne iz ja pamietam adres tylko zeby inni go zapamietali...
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2005-08-27, 14:58   
 

Ja osobiście uważam, że adres tutaj nie stanowi. Kto potrzebuje informacji i chce się do nas przyłączyć, ten i tak tu trafi. Jesteście na to żywym dowodem, a statystyki forum pokazują, że średnio co 2 dni rejestruje się nowy forumowicz.
Zgadzam się z Blondasem, że wprowadzanie jakichś obowiązkowych składek nie będzie służyło dobrze całej sprawie. Utrzymywanie natomiast przez niego domeny jest niestety tak samo chore, jak składki. To ja już wolę, żeby za tą kasę Blondas kupował co roku beczkę piwa na doroczny zlot :mrgreen:
No, ale to już wasza sprawa jak to widzicie. Jeśli wymyślimy jakiś sensowny sposób na opłacanie domeny, to nie widzę problemu by ją zmienić.
Może zebrać grono osób, które nie przewidują zmiany modelu auta w najbliższej 5-latce i dobrowolnie się opodatkują na utrzymanie domeny :?: Byłoby to powiedzmy ścisłe grono zarządzające forum i klubem, mające dodatkowe przywileje, ale też obowiązki :) (co by nie było aż tak słodko :mrgreen: ).
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
Konrado 
Expert
--<=|------|=>--



R25: MB S124 200TE 1991r.
ImiÄ™: messi
Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 2031
SkÄ…d: LSW
WysÅ‚any: 2005-08-27, 21:57   
 

Jeśli dobrze rozumiem chcesz aby wybrać cos w stylu zarządu ?? To nie jest wcale taki głupi pomysł zróbmy sobie wybory jak październikowe akurat nam sie terminy zgraja a tak na powaznie mowiac to masz 100% racje co do utrzymywania tylko przez jedna os domeny trzeba wybrac grono prezesów :lol:
8)
_________________
"...a kto umarł ten nie żyje... "
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
ImiÄ™: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
SkÄ…d: Lublin/Warszawa
WysÅ‚any: 2005-08-28, 12:14   
 

No, może nie tyle zarząd, co odpowiedzialnych ludzi. Zarząd to takie oficjalne, brzydkie słowo :mrgreen: . Wiadomo, że 100 osób nie może decydować o np. terminie zlotu, bo nigdy się go nie ustali. Są rzeczy, które moim zdaniem powinny być rozpatrzone w wąskim gronie i zaakomunikowane ogółowi. Właśnie tacy ludzie mogliby się zająć moderowaniem poszczególnych działów, ustalaniem ważnych rzeczy, no i ogólnie być sercem tego forum i całego klubu. Inaczej chyba wszelkie inicjatywy, będą kończyć się na pisaniu postów.
Myślę, że kilku najbardziej aktywnych forumowiczów mogłoby ustalić zasady dostania się do tego grona chętnych wolontariuszy i według tych zasad przyjęlibyśmy zgłoszenia chętnych do rządu :mrgreen: i te osoby utrzymywałyby domenę dobrowolnie.
To takie moje dotychczasowe przemyślenia na ten temat. Czekam na wasze.
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmowÄ… ze mnÄ… skontaktuj siÄ™ z lekarzÄ… lub farmaceutem
 
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
SkÄ…d: koszalin
  WysÅ‚any: 2005-08-29, 11:22   
 

bedzie 24 wrzesnia okazja obgadac to face to face.... co do domeny renault25.pl to nie sa jakies gigantyczne koszty wiec nie ma problemu :mrgreen:
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 25