:     
 Przebieg: 



 • Album
 • Chat
 • FAQ
    Gość  • Rejestracja • 
 • Profil
 • Grupy
 • Szukaj
 • Download
 • Statystyki
 • Klubowicze
 • Użytkownicy
Użytkownik: Hasło:  


•  SALON R25  •  R25-TV  •  FORUM  •  PORTAL  •  LINKOWNIA  •  ! POCZTA !  •

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory prezesa
Autor Wiadomość
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-01-07, 16:07   Wybory prezesa
 

Jak to nasza krotka, ale jednak tradycja nakazuje, w styczniu wybieramy nowego prezesa naszego klubu :) Niestety w tym roku nie mialem za wiele czasu i nie spelnialem wszystkich obowiazkow nalezycie ale... (oj ciiiiiii, winni sie tlumacza ;) )
Jakie macie kandydatury na w/w stanowisko? (ja mam swojego kandydata ale napisze pozniej).
Uroczyste mianowanie nastapi podczas tradycyjnego zimowgo spotu w Zabiencu.
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2008-01-07, 16:35   
 

Zulus napisał/a:
winni sie tlumacza

Hehehe, to do roboty ;P.
Ja bym dał szansę obecnemu prezesowi na poprawę ;), ale ....
Proponuję towarzysza Tomalę na rok 2008. Solidny i rzeczowy człowiek, który wie czym popijać grilla ;). Jest też w dość aktywnym klubowo rejonie Polski, więc będzie zawsze na miejscu :).
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-07, 18:28   
 

obie kandydatury sa warte uwagi - faktycznie Zulus nie miał za wiele pola do popisu - no ale można mu jeszcze dac szansę za jakiś czas.
Popieram kandydature kolegi Tomali na rok 2008.
_________________

 
 
Janusz 
Fachowiec
Janusz



R25: 2,0/Monaco/J7R/B29H/87; 2,2/GTX/J7T/B29E/88
Imię: BrownSugar/Twin
Wiek: 58
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 1085
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2008-01-07, 20:26   
 

A ja uważam, że prezesem powinna zostać Agata. Jest osobą zaangażowaną w życiu forum i klubu, i chćby nawet nic nie robiła w następnym roku, tylko wydawała polecenia- i tak za sam zeszły rok należy się Jej prezesura. A jak znam życie, to ona nie przestanie.
Poza tym ma duże wsparcie Blondasa, którego w końcu dzieckiem jest ten klub.
_________________
A part le sexe Francais, superbe, il y a aussi la motorisation Francaise!
>>>>>>>>> Mam na imię Janusz i jestem renoholikiem <<<<<<<<<<
 
 
 
maveras 
Fachowy forowicz


R25: R25 2.1 TDi 1992
Wiek: 58
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2008-01-07, 20:42   
 

Popieram Tomale na prezesa.Ale Agata jako kobieta ma w moich oczach pierwszeństwo i naprawde bardzo na takie wyróżnienie zasłużyła,jesli bedzie chciała objąć to stanowisko jak najbardziej popieram.
 
 
 
gzara 
Fachowiec



R25: 2,0 txe 1991
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 1354
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2008-01-07, 20:50   
 

I ja widzę w tych dwóch osobach Agacie i Tomali godnych prezesów. Tylko jest też kwestia czy będą chcieli???
_________________

 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-01-07, 20:53   
 

Ja jeszcze do tej dwojki dodalbym Janusza (o ile sie zgodzi...)
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2008-01-07, 21:04   
 

O Agacie nie wspominałem, pamiętając jeszcze powód rezygnacji Blondasa z prezesury. Przecie oni to samo dziecko mają :D. Fakt, trochę już większe, ale zawsze tak samo zajmujące :). Odniosłem nawet wrażenie ostatnio, że nawet bardziej zajmujące niż rok temu ;)
Zasługi Agaty są bezdyskusyjne, ale widzę to tak, że Tomala nie ma nic do gadania ;), natomiast Agata powinna się określić czy da radę :D.
Oczywiście podpisuję się obiema rękami i nogami za kandydaturą Agaty, mając na uwadze powyższe :)
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Adam 
Max ranga
oPoranek



R25: Baccara 2,9 V6
Imię: Rządówka
Wiek: 58
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3687
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-01-07, 21:08   
 

ja tak samo nie wpominałem o Agacie ani o powrocie Blondasa. Z tego samego powodu nie wysuwałem kandydatury Janusza chociaz on mi tez bardzo na prezesa pasuje - no ale za rok jak dzieci podrosną czemu nie??
ps. myslalem tez o koledze Tombogu ;) no ale on ma forum pilnować - to mu chyba wystarczy
_________________

 
 
tomala 
Kandydat na znawcę



R25: 2,1 TD J8S B290 '90rFairway, laguna RT 1,6
Wiek: 63
Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 698
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-01-07, 21:55   
 

Dłuuuugie wakacje Zulusa spowodowały,że to praktycznie Agata pełniła rolę prezesa w 2007r.
-między innymi zlot w Kościankach to jej zasługa i inicjatywa,gadżety klubowe itp, itd.

Jeśli się zgodzi- to proponuję jej kandydaturę.

Jeśli nie- to może zastanowić się nad przedłużeniem kadencji Zulusa.
_________________
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )

-ponoć życie zaczyna się po 50-tce,..no może
po dwóch.. :)
 
 
blondas 
Expert


Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 2132
Skąd: koszalin
Wysłany: 2008-01-08, 10:39   
 

ale chrzanicie pierdoly....
zrobcie sonde (najlepiej byloby bez mojej osoby) zeby nikt nie wiedzial kto na kogo glosowal i juz...
bo widze ze zaczynacie kadzic i to strasznie :!:
 
 
Agata 
Fachowy forowicz


Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 264
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-01-08, 11:19   
 

Hehehe...ale się uśmiałam :lol:

Czytając wasze argumenty na poszczególne kandydatury,widzę,że niektóre osoby nie wiedzą same czego chcą i za co kogoś cenią.
Nie zostaje się prezesem tylko dlatego,że się jest kobietą.Myślałam,że prezesem powinna zostać osoba której na rozwoju tego klubu bardzo zależy i bardzo się w to angażuje.Która ma czas,chęci ,zapał ,zaangażowanie i pomysły które chce realizować.
Moje zdanie jest takie...
Zulus...hmmm..uważam ,że nic nie zrobił dla klubu w tym roku i dla mnie wysuwanie takiej kandydatury nie ma zupełnie sensu.Zapodał temat spotkania zimowego...a na zapytania Lucjana co z osobami z daleka...jaki plan...stwierdził,że chodzi aby się spotkać w miłym gronie.Wszystko ok,ale jeżeli ktoś ma jakiś problem to należy temat drążyć,problem rozwiązać i potraktować coś od początku do końca.Zulus mógłby się chociaż pofatygować aby skopiować linki z możliwością przenocowania dla osób z daleka...nawet uważam mógłby skopiować zdjęcia jak miejsce zlotu wygląda...bo może ktoś nowy...a nie za bardzo jeszcze na forum obyty z chęcią by to pooglądał i zapamiętał.
Tomala...hmmm...
Tombog napisał/a:
Proponuję towarzysza Tomalę na rok 2008. Solidny i rzeczowy człowiek, który wie czym popijać grilla . Jest też w dość aktywnym klubowo rejonie Polski, więc będzie zawsze na miejscu .

Wszystko tak jak Tomek napisał..zgadza się...tylko,że to dla mnie za mało...jest w klubie kilka jeszcze osób takich jak Tomala.
Janusz...hmmm..bardzo podoba mi sie jego kandydatura...wiem,że jak coś zacznie to doprowadzi to solidnie do końca...nie potrzebując do tego niczyjej pomocy.Dla mnie to tylko kwestia czy będzie miał chęci i czas.?
Panowie...a tak w ogóle to czytając Wasze argumenty i mając w pamięci poprzedni rok to pytam...po co tak w ogóle WAM solidny,rzeczowy,dość aktywny PREZES.Poprzedni rok pokazał ,że prezes był a jakoby go nie było i klub działał...spoty,zloty się odbywały,gadżety produkowały,pomysły nowe powstawały na rozwój klubu...ale czy to zasługa prezesa?

Tombog napisał/a:
O Agacie nie wspominałem, pamiętając jeszcze powód rezygnacji Blondasa z prezesury. Przecie oni to samo dziecko mają . Fakt, trochę już większe, ale zawsze tak samo zajmujące . Odniosłem nawet wrażenie ostatnio, że nawet bardziej zajmujące niż rok temu

Hmmm...Tomku...bardzo zadziwiła mnie Twa spostrzegawczość....masz rację...ja mam tak mało czasu,że zapewne dało się to odczuć na forum?!?

[ Dodano: 2008-01-08, 11:45 ]
Tombog napisał/a:
Zasługi Agaty są bezdyskusyjne, ale widzę to tak, że Tomala nie ma nic do gadania , natomiast Agata powinna się określić czy da radę .

Hehehehe...dobre Tomku...naprawdę dobre...biorąc pod uwagę to co wykonał dla klubu prezes Zulus w poprzednim roku....to naprawdę nie wiem czy dałabym radę tak wiele zadzaiałać...hehehe..jest się nad czym zastanawiać...pojechałes adminie...oj pojechałeś..
 
 
Tombog 
Administrator
Wszechstronny laik



R25: V6i B29F AR4 R12
Imię: Francuzeczka
Wiek: 53
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2468
Skąd: Lublin/Warszawa
Wysłany: 2008-01-08, 12:22   
 

Cieszę się Agatko, że choć na chwilę poprawiłem Ci humor :). Zapraszam wszystkich do ankiety w w/w sprawie.
http://www.renault25.eu/viewtopic.php?t=2598
_________________

-------------------------------------------------------
Przed rozmową ze mną skontaktuj się z lekarzą lub farmaceutem
 
 
 
Zulus 
Fachowiec
| PIKUR |



R25: Turbo-DX B290 '91
Imię: Renia
Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1076
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-01-08, 15:14   
 

Agata napisał/a:
Zulus...hmmm..uważam ,że nic nie zrobił dla klubu w tym roku i dla mnie wysuwanie takiej kandydatury nie ma zupełnie sensu.Zapodał temat spotkania zimowego...a na zapytania Lucjana co z osobami z daleka...jaki plan...stwierdził,że chodzi aby się spotkać w miłym gronie.Wszystko ok,ale jeżeli ktoś ma jakiś problem to należy temat drążyć,problem rozwiązać i potraktować coś od początku do końca.Zulus mógłby się chociaż pofatygować aby skopiować linki z możliwością przenocowania dla osób z daleka...nawet uważam mógłby skopiować zdjęcia jak miejsce zlotu wygląda...bo może ktoś nowy...a nie za bardzo jeszcze na forum obyty z chęcią by to pooglądał i zapamiętał.

ale mi sie dostalo... ;) Agata ma zupelna racje.
Pisalem rok temu ze z powodu planowanego wyjazdu nie bede mogl byc w pelni dyspozycyjny. No ale to juz inny temat zupelnie nie majacy znaczenia w tej dyskusji.
Mysle ze kazdemu nowemu trzeba dac szanse wiec przedluzanie mojej kadencji jest bezcelowe.
_________________
Jesli cos nie dziala to popraw styki :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Hosting strony: www.tombogmedia.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 28